Welcome to اولیاء

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
علیرضا همتی

طرح شکایات و حل اختلافات

28 posts in this topic

دوستان عزیزم سلام

در این بخش به شکایات و حل اختلافات پرداخته خواهد شد.

بعنوان اولین مورد، بحث شیرین! آقا میلاد و اختلافشان با مدیریت سایت را عنوان می کنم.

اولین چیزی که بعنوان یک ناظر بی طرف مشاهده کردم هنجارشکنی و ساختارشکنیهایی است که در این راستا شکل گرفته است.

توهین به مدیریت سایت به هیچ عنوان پسندیده نیست، همچنین تلاش برای ورود به فضاهای غیر متعارف از قبیل جن گیری و اینگونه مقوله ها و نیز پرداختن به سیاست جایی در این سایت ندارد.

و در نهایت این که فاش کردن اطلاعات شخصی افراد چیزی است که هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی مشکل دارد.

امیدوارم که ایشان و سایر اشخاص مرتبط در این تاپیک حضور یافته و ادعاهای خود را مطرح نمایند.

برای چندمین بار اعلام می کنم که دخالت اشخاص دیگر در این تاپیک ممنوع بوده و در صورتی که مانند دفعات پیش موارد نامربوطی مانند "صلوات بفرستید تمومش کنید!" یا "به نظر من هم همینطوره!" و غیره از اشخاص دیگر در این تاپیک وارد شود، جریمه های جدی و بدون اغماض در کار خواهد بود!

با آرزوی بهترینها برای همه شما دوستان عزیزم

13 people like this

به نام بی نام او

بالاخره وارد دادگاه شدیم :D

عاقا من یکی یکی توضیح میدم. بعدشم منتظر نظر بقیه می مونم. ببینم چی به چیه!!!

اولین موردی که استاد همتی اشاره کردن توهین به مدیریت بود!

بهتره بیشتر در این مورد توضییح بدین. من کی به مدیریت توهین کردم؟

مگه انتقاد کردن هر چند تند اسمش، توهین هس؟. من تنها حرفم این بوده و هس که کم کاری هایی صورت میگره.

من انقادم این بود. چرا به سوالات جواب داده نمیشه؟حاضرم قسم بخورم نیروانا سفیر و رامیا و ... جواب خیلی از سوالاتی که بچه ها میپرسن رو میدونن

ولی چرا شرکت نمیکنن توی بحث ها؟؟

یه مثال: نیروانا خانوم تایپیک پرانیک هیلینگ رو شرو کردن و ادامه دادن و منم ازشون تشکر کردم

ولی چرا به سوالاتی که ازشون پرسیدن جواب ندادن؟من هیچ موردی نمیبینم که بخوان جواب سوالات رو ندن!!!!

و این باعث شد دوستمون دلخور بشن. خداییش چرا جواب ندادین نیروانا خانوم؟؟ در حالی که جواب سوال رو میدونستین چرا جواب دوستمون رو ندادین؟؟

آیا این انتقاد توهین بود؟؟ آیا من بخاطر خودم این انتقاد رو کردم؟ و این ریسک رو کردم که آدم بدی باشم؟؟

من نمیدونم چرا بعضیا احساس مسئولیت نمیکنن. همه کاربرانی که تازه وارد سایت میشن تشنه ای هستن که میخوان یاد بگیرن.

میان سوال میکنن با وجود اینکه جوابش رو مدیریت محترم میتونه بده ولی بدون جواب می مونه. ینی چی؟؟

همین امروز یکی از کاربران سایت بهم پیام داده میگه. مدیریت خیلی بی مسئولیتی نشون میده در قبال کاربران

میگه من خودم مدیر هستم و میدونم چطوری باید رفتار کنن مدیران. ولی اینجا مسئولیتی در قبال کاربران دیده نمیشه!!

من اینا رو درد میدونم و من خودم احساس گناه میکنم. میخوام کمک کنم ولی چیزی بلد نیستم. تا حد امکان جواب سوالات

رو میدیم با کمک دوستانی چون مهرداد و شمشال و...

ولی وقتی میبینم دیگه نمیتونم جواب سوال کسی رو بدم و مدیریت هم اصن واسش مهم نیس، ناراحت میشم و میام انتقاد میکنم

و این وسط میشم فرد توهین کننده به مدیریت

امیدوارم حرفام رو درک کنین و بدونین من به کسی توهین نکردم

این از موضوع اول. اگه نظری یا جوابی دارین بگین.

7 people like this

درود دوستان،

منظور آقا میلاد خطاب به همتی نبوده، خودش می دونه استاد همتی چه وضعیتی است، بلکه خطاب به کسانی که توانایی جواب گفتن را داره، در حالی که بیکاره، از جواب دادن خود داری می کند،

خب بنده خودم یه انجمن دیگه برام اتفاق افتاده، چرا جواب نمیدن، تا اینکه {سانسور} تا اینکه ول کردم، کارم را به خودم سپردم d:

3 people like this

با سلام خدمت دوستان و با تشکر از استاد همتی عزیز به خاطر این تاپیک

بنده بیشتر دوست داشتم به کل مسائل به صورت یکجا رسیدگی بشه ولی وقتی دوست عزیزمون آقا میلاد دوست دارن که قسمت قسمت بفرمایند،ما هم مجبوریم قسمت قسمت بنویسیم.در مورد توهین به مدیریت که میلاد جان فرمودن من توهین نکردم و فقط انتقاد کردم باید عرض کنم که با فرض این که فقط یک انتقاد بوده باشه،باز هم انتقاد در چت باکس انجام شده و هم باعث ایجاد اختلال در سایت شده که هر دو از جرائم سایت هستن.ولی به جز انتقاد توهین هم بوده که فرمودن هیچ کسی رو قبول ندارن و فقط استاد همتی رو به عنوان مدیر قبول دارن.در ضمن،به جز همه ی کارها،وقتی که مدیر چیزی رو به کاربر ها میگه و کابرها رعایت نمیکنن،باز هم توهین محسوب میشه...

حالا در مورد پاسخگویی بنده و رامیا و نیروانا و سایر دوستان.بنده که هیچ،ولی تمامی دوستان شاهد بودن که نیروانا و رامیای عزیز و سایر عزیزان چقدر برای این سایت زحمت کشیدن،پس تهمت کم کاری زدن اصلا درست نیست.همچنین اگه کسی به سوالی جوابی نمیده شاید اطلاعی نداره،یا شاید منتظر سایر دوستان هم شرکت کنن و هزاران شاید دیگه.به عنوان مثال سوال دوست عزیزم " نایت " که در تاپیک پرسیدن و روز بعد خودشون پاسخ رو نوشتن،در حدی که میتونستن بیشتر هم توضیح بدن.یعنی این که اگه کمی خودمون دنبال جواب سوالهامون باشیم حتما خواهیم رسید،دوستان هم اگه نوشتن لطف کردن،اگه ننوشتن دلیل خودشون رو داشتن...

در ضمن میلاد جان از کجا این قدر مطمئنین که حاضرین قسم بخورین ما با این که اطلاع داریم جواب نمیدیم ؟

در مورد سوال ها دوستان خوبم همه ما روزی تازه وارد بودیم و سوالات زیادی داشتیم.بنده خودم الان هم هیچ اطلاعی ندارم فقط سابقه حضورم تو سایت ها یه کم بیشتر شده،ولی بعضی از دوستان مطلبی رو نخونده ،از روی اسم مطلب سوال میپرسن.و بعضا جواب هایی در حد یکی دو کلمه دارن که همراه با لبخندی ملیح!!! داده میشن.

در مورد پاک شدن پست ها و ارسال پیام خصوصی بعد از حذف پست،تقریبا در اوایل تاسیس سایت تصمیم گیری شد و اجرا شد.در اون موقع بنده به چند تا از دوستان پیامی فرستادم که از ارسال پیام پشیمون شدم.مثلا قرار تو سایت اینه که مطالب به صورت فله ای از جایی بدون منبع کپی نشه.وقتی این قانون رو خدمت دوستامون عرض کردم،منتی بر گردن ما نهاده و گفتن که بد کاری کردم سایتتون رو پر بار کردم ؟ که هنوز هم منت دار مطالب علمی و پربار عزیزان هستیم.

به خاطر طولانی نشدن، سخن رو کوتاه میکنم تا دوستان عزیزمون نیروانا و رامیای عزیز هم لطف کنن و نظراتشون رو بفرمایند...

پیروز و موفق باشید

7 people like this

بنده بیشتر دوست داشتم به کل مسائل به صورت یکجا رسیدگی بشه ولی وقتی دوست عزیزمون آقا میلاد دوست دارن که قسمت قسمت بفرمایند،ما هم مجبوریم قسمت قسمت بنویسیم.در مورد توهین به مدیریت که میلاد جان فرمودن من توهین نکردم و فقط انتقاد کردم باید عرض کنم که با فرض این که فقط یک انتقاد بوده باشه،باز هم انتقاد در چت باکس انجام شده و هم باعث ایجاد اختلال در سایت شده که هر دو از جرائم سایت هستن.ولی به جز انتقاد توهین هم بوده که فرمودن هیچ کسی رو قبول ندارن و فقط استاد همتی رو به عنوان مدیر قبول دارن.در ضمن،به جز همه ی کارها،وقتی که مدیر چیزی رو به کاربر ها میگه و کابرها رعایت نمیکنن،باز هم توهین محسوب میشه...

سلامی دوباره خدمت همه دوستای عزیزم

اولا من تنها کسی نیستم که توی چت باکس انتقاد کردم. انتقاد توی چت باکس ینی یه حرف خودمونی..

من چه انتقادی کردم؟؟گفتم وقتی پیام ها رو حذف میکنین خوبه که یه ندایی به نویسنده داده بشه و دلیلش رو هم بگن!

آیا گفتن این اشکالی داره؟؟ بعدشم دلیل اصلی گفتن من توی چت باکس این بود که نیروانا خانوم گل به پیام های ما جواب نمیدن!!!!

منم توی چت باکس نوشتم تا شاید فرجی بشه و دیده بشه...

اما مورد بعدی که من گفتم مدیری رو بجز استاد همتی قبول ندارم!!

درسته من این حرف رو زدم. ولی اولا این حرف خصوصی بین من و شما بود! و بعدشم خوبه که همه حرفای من رو بزارین

مث این می مونه که کلمه "لا اله=خدایی وجود نداره" رو از جمله لا اله الا الله ور دارین. و بگین توی قرآن اومده هیچ خدایی نیس!

اینطوری که نمیشه. باید همه حرف من رو بزارین.

من حرفم این بود، گفتم مدیری که به پیام ها جواب نمیده و انتقاد ها رو نمیپذیره از نظر من مدیر نیس و من توی سایت

فقط استاد همتی رو مدیر میدونم و هر چی ایشون بگن قبول دارم. بخاطر اینکه حداقلش وقتی استاد تشریف میارن سایت

مشکلات رو بررسی میکنن و جوابها رو میدن و پی گیری میکنن ولی نیروانای عزیز کمی کم کاری میکنن

من که مشکل شخصی با نیروانا ندارم.اتفاقا من هیچی بلد نیستم فقط چندتا نکته یاد گرفتم که اولین بار از نیروانا

آموختم و تا الان همیشه توی زندگیم رعایت کردم و از این بابت مدیونشون هستم

اما این تنها حرف من نیس. خدا شاهده دو روز پیش یکی از کاربران توی یاهو میگفت باید به استاد همتی بگم که نیروانا رو عوض کنه

منم گفتم که اینطوری که نمیشه ، نیروانا و استاد همتی هر دو مدیر هستن و ....

من حرف خودم این هس، یا کسی مدیر نمیشه یا میشه مسئولیت سنگینی روی دوشش هس و باید به خوبی از وظیفه اش بر بیاد

توی مدرسه هر کی مشکلی داره درجا میره به مدیر میگه و ازش راهنمایی میگیره. کلا مدیر باید بیشترین فعالیت رو داشته باشه توی سایت

ولی متاسفانه الان برعکس شده. نیروانا خانوم اوایل خیلی فعال بودن و خیلی استفاده میکردیم ولی الان چی؟؟

کجا رفتن؟بجز لایک کردن پست های رامیا و سفیر روح کار دیگه ای میکنن؟؟

البته منکر این نمیشم که این سایت با هزینه شخصی مدیران و با زحمت اونا برپا هس ولی هدفش چیه؟؟ سکوت؟؟

گوشه نشینی؟؟ وایستادن و نظاره گر بودن؟؟

امیدوارم به عمق انتقاداتی که میشه نگاه کنین و درک کنین که اینا حرف شخصی من نیس.

من اصن چیزی برا خودم نمیخوام. هر حرفی هم میزنم برای بهتر شدن و فعال شدن سایت هس

3 people like this

حالا در مورد پاسخگویی بنده و رامیا و نیروانا و سایر دوستان.بنده که هیچ،ولی تمامی دوستان شاهد بودن که نیروانا و رامیای عزیز و سایر عزیزان چقدر برای این سایت زحمت کشیدن،پس تهمت کم کاری زدن اصلا درست نیست.همچنین اگه کسی به سوالی جوابی نمیده شاید اطلاعی نداره،یا شاید منتظر سایر دوستان هم شرکت کنن و هزاران شاید دیگه.

در ضمن میلاد جان از کجا این قدر مطمئنین که حاضرین قسم بخورین ما با این که اطلاع داریم جواب نمیدیم ؟

در این مورد هم عرض کنم که این همه شاید و اما و اگر و بهونه آوردین برای جواب ندادن.

چرا کمی منطقی نیستیم؟؟ میتونستین یه بهونه هم برای جواب دادن بیارین!!!!

من وقتی میگم حاضرم قسم بخورم. ینی مطمئنم که دارم چی میگم.

بازم میگم این سوالاتی که پرسیده میشه توی سایت حاضرم قسم بخورم حداقلش 50 درصدش رو شماها بلدین ولی نمیدونم چرا جوابی ازتون در نمیاد!!!

نمیدونم چ دلیلی داره که اینقد سر سختانه در جلو کم کاری دوستان موضع گرفتین و دارین دفاع میکنین!!

چی میشه اگه بگین آره کم کاری شده و میشد به سوالات دوستان جوابی داد ولی...

در آخر بگم که نیازی نیس زیاد کش بدیم بحث رو تا وقت بقیه رو بگیریم.

من حرف اول و آخرم این هس. باید به سوالات دوستان جواب داده بشه.دلیلی نداره کسی که جوابش رو بلد هس شرکت نکنه

این رو به همه دوستان میگم نه به نیروانا و رامیا و سفیر. خواهشا نظاره گری رو بزارین کنار و بیاین شرکت کنین توی بحث ها

تا از همدیگه چیزی یاد بگیریم. ممنون

1 person likes this

با سلام خدمت بزرگواران و دوستان عزیز

دوستمون آقا میلاد یه سری مطلب و انتقاد مطرح کردند که منم واجب دیدم نظره خودمو بگم

خیلی ها انتظار دارن بیان یکی دو تا سوال بپرسن نیم ساعت وقت بذارن و برن به جواب تموم سوالاشون هم برسن هر کدوم از مباحثی که تو سایت مطرح میشه

خیلی گسترده و وسیع هستش. همین مثال پرانیک هیلینگ که میفرمایین مگه خانم نیروانا نگفتن برید سراغ فلان منبع و فلان کتاب آیا رفتید . آیا مدیتیشن دو قلب و انجام دادین یعنی شما کتابهای استاد آرام رو خوندید که اگه رفته بودین و خونده بودین میدونستید خیلی از سوالاتون بی مورده

بعضی ها اصلا به تکنیک ها چیزهای که گفته میشه بی توجهن همه چیز رو شوخی میدونن آقا میلاد شوخی در جای خودش خوبه

ولی تو عرفان شوخی گرفتن خیلی از موضوعات میتونه به تباهی یه زندگی منجر بشه

کسی میتونه جواب یه سری از سوالات رو بگیره که اول خیلی نکات رو بدونه

مثلا همین پرانیک هلینگ شما اگه مدیتیشن انجام ندین و چاکراهاتون پاک نشن نه تنها شفا نمیدین که مریض هم میکنید

اونم مستلزم چند سال کاره درسته خیلی ها بخاطره منافع مادی میان و تو دو هفته این مبحث و یاد میدن ولی شما یا من تا خودمونو

پاک سازی نکنیم نمیتونیم از پرانای رنگی استفاده کنیم پس بدون اگه بیشتر توضیح داده نشده یا سوالی احیانا جواب داده نمیشه حتما علتی هم داره

شما میگید تازه واردهایی می آیند وجواب سوالاتشونو نمیگیرن و میروند یا تشنه یادگیری هستند

این تازه واردها این همه مطلب رو تو چند روز خوندند؟ خیلی از جواب سوالات تو مطالب هست آیا شما انتظار دارید براتون لقمه

را بجوند و دهانتان بگذارن

دوست گرامی هر چند من خودم بارها از مدیریت سوال پرسیدم و همیشه به جواب هم رسیدم ولی فرض میگیریم حرف شما درست

مدیریت جواب نداد آیا این همه مطلب نوشته شده و هرکدوم هم نویسنده خودشو داره تو تایپیک های مختلف کسی سوال پرسیده به جواب نرسیده من خودم در باره رویدادهای همزمان مطلب نوشتم و گفتم این یه کاره گروهی دوستان بیان با هم تجربیاتمون رو

بنویسیم و ادامه بدیم بصیرتهای نه گانه غیر از چند نفر که پسندیدند و یه نفر که من ازش خواستم بنویسه کسی ادامه نداد

بعضی ها سوالشونو اینطوری میپرسن

من نمیدونم پرواز روح چیه فردا هم میخوام پرواز روح کنم کسی میدونه چه جوری میشه؟

به نظرتون چه جوابی بهش باید داد

یکی میگفت من با پسر خالم کرکری خوندم گفتم بهت اینجوری انرژی میدم فلان میشی الان چیکار کنم هیچی هم در باره ریک نمیدونم به این باید چه جوابی داد

شما از مدیریت انتقاد میکنید آیا بخاطر حضور فعالتون تو چت باکس که قوانین مشخص داره که بارها استاد همتی گفته برای چی درست شده بارها ازتون انتقاد نشده آیا شما عمل کردین مگه پاتونو تو یه کفش نکردینو راه خودتونو میرید آیا به نظره دیگران اهمیتی میدید ؟ آقا میلاد من بعنوان یکی از اعضا سایت از خیلی از شوخیاتون خوشم نمیاد آیا شما اهمیت میدین؟

تو مبحث عرفان این استاد نیست که جواب سوالو میده این شاگرده که جواب سوالو پیدا میکنه اساتید فقط محیطو فراهم میکنن

که به نظر من استاد همتی ونیروانا تو این زمینه به وظیفه خودشون عمل کردن

جناب شما غیر از چت باکس به جای دیگه سایت هم سر میزنید یعنی الان کل مطالبه سایتو خوندین از دوستانی هم که مطلب نوشتن

<span dir="RTL">سوال %u

6 people like this

سلامی دوباره که بهترین آغازگر هس.

من واقعا شوکه شدم:D

خیلی خوشالم که شما خودتون بعد از مدتها به بهانه این تایپیک مطلبی رو نوشتی. این جای بسی امیدواری هس

دوست عزیزم خوب نیس کمی انصاف داشته باشیم؟؟ من وقتی انتقاد میکنم دلیل و مدرک دارم و توضییح میدم کاملا

آیا واقعا الان من ازتون سوال بپرسم در مورد گفته های خودتون میتونین پاسخ بدین؟؟

پس بسم الله با سوالات کوتاه و جوابهایی مختصر بحث رو ادامه میدم

خیلی ها انتظار دارن بیان یکی دو تا سوال بپرسن نیم ساعت وقت بذارن و برن به جواب تموم سوالاشون هم برسن...

آیا اشکالی داره؟؟ همیشه باید سختی بکشیم؟؟؟ جواب سوالی رو من بلدم چرا نباید بگم؟؟ باید حتما اون دوست تازه وارد بره و

کلی وقت تلف کنه و زحمت بکشه تا جوابش رو پیدا کنه؟؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بعضی ها اصلا به تکنیک ها چیزهای که گفته میشه بی توجهن همه چیز رو شوخی میدونن

آقا میلاد

شوخی در جای خودش خوبه

میشه تایپیکی رو مثال بزنین که من شوخی کردم؟ بی انصافی تا چه حد؟؟ توی کدوم تایپیکی من شرو کردم به شوخی؟؟ لدفا آدرس بدین ما هم مشاهده کنیم

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

ولی تو عرفان شوخی گرفتن خیلی از موضوعات میتونه به تباهی یه زندگی منجر بشه

مطمئن هستین که همه مث شما به دنبال عرفان هستن؟

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شما میگید تازه واردهایی می آیند وجواب سوالاتشونو نمیگیرن و میروند یا تشنه یادگیری هستند

این تازه واردها این همه مطلب رو تو چند روز خوندند؟ خیلی از جواب سوالات تو مطالب هست آیا شما انتظار دارید براتون لقمه

را بجوند و دهانتان بگذارن

بازم میگم آیا اشکالی داره کسی به راحتی جواب سوالاتش رو پیدا کنه؟ کی گفته این همه مطلب رو در مدت چن روز خوندن؟ من گفتم؟؟ کجا؟؟

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بعضی ها سوالشونو اینطوری میپرسن

من نمیدونم پرواز روح چیه فردا هم میخوام پرواز روح کنم کسی میدونه چه جوری میشه؟

واقعا شما به طرز سوال و لحن سوال دقت میکنین یا به خود سوال؟

فک میکنین همه باید از ادبیات کهن و کلمات قلمبه سلمبه استفاده کنن برای سوال پرسیدن؟

یه چوپان به زبان خودش با خدا حرف میزنه و یه عارف واقعی مث امام علی ع به زبان خودش حرف میزنه با خدا

میشه خدا بیاد بگه آهای چوپان برو دنبال کارت . تو بلد نیستی چطوری حرف برنی!!!

اینقد با کلمات بازی نکنیم. مهم سوال هس نه لحن و طرز سوال. اگه کسی توهینی کرده باشه آره حق با شماس ولی این هیچ موردی نداره

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شما از مدیریت انتقاد میکنید آیا بخاطر حضور فعالتون تو چت باکس که قوانین مشخص داره که بارها استاد همتی گفته برای چی درست شده بارها ازتون انتقاد نشده آیا شما عمل کردین مگه پاتونو تو یه کفش نکردینو راه خودتونو میرید آیا به نظره دیگران اهمیتی میدید ؟ آقا میلاد من بعنوان یکی از اعضا سایت از خیلی از شوخیاتون خوشم نمیاد آیا شما اهمیت میدین؟

استاد همتی هر موقع به من بگن میلاد شوخی نکن توی چت باکس من چشم بسته قبول میکنم حرفشون رو. اصن عایا دلیلی داره شوخی نکینم؟؟

بازم مجبورم مثال بزنم. خدا شاهده یکی از کاربران تازه وارد توی پیام بهم میگه از این همه محدودیت خوشم نمیاد چرا الکی گیر میدن توی چت باکس

و اگه اینجوری باشه نمیام سایت و ...

مگه این مدت بجز من چندین نفر دیگه هم توی چت باکس نگفتن که اگه شوخی نکنیم و با هم حرف نزنیم پس چیکار کنیم توی چت باکس؟؟

شما از شوخی من خوشت نمیاد؟ من که با شما شوخی نکردم دوست من! خیلی راحت میتونین چت باکس رو نخونینن موقعی که من و بقیه دوستان داریم صرفا شوخی میکنیم و مطلب خاصی هم نمیگیم.شما هر چی بگین محترمه ولی من همیشه شوخ طبع بودم و هستم و خواهم بود. وقتی به کسی توهینی کنم اون وخ حق با شماس که تذکر بدین بهمون.بعدشم بازم انصافتون رو بنازم. بجز من چن نفر دیگه شوخی میکنه.؟ چرا فقط اسم من رو آوردین؟

:D

من نمیدونم ما چن نفری شوخی میکنیم مشکلش کجاس. به کی توهین میکنیم که اینطوری شما بی انصافی میکنین!!؟؟

بازم معذرت از دوستان خوبم که این قصه سر درازی پیدا کرده و مجبورم با اینکه وقت درس خوندنم هس ولی باید جواب بدم

3 people like this

سلام و درود بر دوستان عزیز و گرامی

اول از همه از استاد عزیزم بابت ایجاد این تاپیک تشّکر می کنم

در جواب سوال اوّل آقا میلاد باید عرض کنم بازخواست کردن مدیران در چت باکس ودر تاپیکها توهین به مدیریت نیست ؟ اینکه شما بفرمایید هیچ کس رو قبول ندارم جز آقای همّتی توهین به مدیریت نیست؟این کارتون علاوه بر اهانت باعث تحریک سایر کاربران علیه مدیران برای پیروی از کار اشتباه شما و ایجاد اغتشاش و بی نظمی در سایت هست .انتقاد و پیشنهاد زمانی سازنده هست که بااحترام بیان بشه نه با لحن تند و گلایه گونه .منظور شما از کم کاری دقیقا چی هست ؟اینکه بیایم و ادامه هر پستی که نوشته میشه چند کلمه هم ما اضافه کنیم میشه پر کاری؟کاربران سایت اونقدر برای من عزیز و محترم هستن که تا از صحّت یه حرفی مطمئن نشدم اون رو بیان نکنم ولی اگر دوستی در پیام خصوصی از من کمک بخواهد هر کاری که از دستم بر میاد با کمال میل برای اون دوست انجام میدم وظیفه ام هست ومنّتی نمی گذارم.

استاد همّتی همیشه گفتند و می گویند که این سایت سایتی نیست که یک نفر بشیند درس بدهد و بقیه گوش دهند بلکه همه دوستان باید باهم دیگه همکاری کنن ، مگرشما به بنده نگفته بودید که از استاد بازی خوشم نمی آید (معذرت می خوام این حرفتون رو که در خصوصی بهم گفته بودید اینجا گفتم ،مجبورم) این حرفتون با حرفی که گفتید "چرا نیروانا ،سفیر و رامیا با وجود اینکه جواب سوالات رو می دونند در بحث ها شرکت نمی کنند" تناقض دارد ،البته من در مقام استاد نیستم و نخواهم بود چون خیلی کمتر از آنم که به مقام استادی بیاندیشم .

آقا میلاد عزیز شما وقتتون آزاده فکر می کنید همه دوستان مثل شما وقت آزاد دارند که بتونن هر دقیقه وساعت بیان سایت و سوال های گاه بی مورد وساده بعضی دوستان رو جواب بدن،خیلی قبل ها من هم مثل شما بودم سوال زیاد می پرسیدم ومنتظر پاسخ بودم که بیشتر اوقات پاسخ داده نمی شد ولی به جای گله کردن به این فکر کردم که چرا جواب سوالهای من داده نمیشه،کمی به خودم و سوالهایی که پرسیده بودم فکر کردم دیدم این ها سوالهای خیلی ساده ای بودن که با یه سرچ می تونستم جوابشون رو پیدا کنم والکی وقت کسایی که می خواستم جواب من رو بدن رو نمی گرفتم ،اینطوری هم یادگیری شیرینتره و هم بهتر یاد میگیرید چون بابتش زحمت کشیدید شما که انتظار ندارید ما به هر کاربری که وارد سایت میشه و هیچ اطلاعی در مورد متافیزیک نداره مو به مو همه موارد رو یاد بدیم؟ اول اینکه این کار غیر ممکنه و دوما وقت گیره و سوما اون فرد عادت می کنه به تنبلی ،بهترین راه اینه که این دوستان بروند جست و جو کنند ،اطلاعات کسب کنند و هر جا ابهامی ،سوالی ،راهنمایی داشتند ما در خدمتشون هستیم وبا جان و دل کمکشون می کنیم .

من از دوستانی که انتقادهاشون رو به آقا میلاد می کنند خواهش میکنم لطف کنند بیایند ودر تاپیک مربوطه و یا در پیام خصوصی به خود ما بگویند چون انتقاد رو باید به صاحب انتقاد گفت نه به دیگران . در مورد اینکه می فرمایید چرا پستی که حذف میشه به ما اطلاع نمی دید باید خدمتتون عرض کنم دوباره قوانین سایت رومطالعه بفرمایید اگر دلیلش اون نبود به گذشته فکر کنید که آیا در گذشته پست های این چنینی داشتید که بهتون تذّکر دادن یانه اگر این هم نبود حتما پستتون غیرمهم و کم ارزش بود که پاک شده و اطلاع ندادن. نیروانا استاد و مدیرلایق وکارآمدی هست که خیلی مونده قدروارزش این فرد بزرگ روبدونید وزحماتش رو ببینید . می فرمایید نیروانا جز لایک کردن پستهای رامیا و سفیر روح کار دیگه ای نمی کنند!!متاسفم واقعا متاسفم برای شما که علاوه بر چشم ظاهریتون، چشم دلتون رو هم بستید این تهمت و بی احترامی بسیار بزرگی به شخص نیروانا بود ،بهتره قبل اینکه حرفی بزنید خوب به حق وناحق بودن حرفتون فکر کنید من برای کسی که زحمات نیروانا رو نبینه واقعا حرفی ندارم . در ضمن شما در مقامی نیستید که بخواهید مدیران این سایت روبازجویی کنید،این چه جسارتیه؟ آقای همتی این لطف رو به شما کردند که از حرفتون دفاع کنید و اگر تونستید ثابتش کنید .

و بحثی که اخیرا با شما داشتم درمورد افشاگری برخی اطلاعات در چت باکس بود که معذرت خواهی کردید ولی همچنان سر حرفتون هستید که کار اشتباهی نکردید،دوست من فاش کردن اطلاعات خصوصی مردم که هیچ ربطی به شما و سایر دوستان نداره کار بسیار اشتباهی هست وبدتر از اون اینه که قبول ندارید نباید این کار رو می کردید حالا هر اطلاعی که هست مهم و غیر مهم نداره ،راز باشه یا نباشه خیلی بدتر از اون اینه که اون رو از یکی دیگه شنیده باشین و ممکنه اشتباه باشه ،به خودتون هم گفتم هر حرفی رو هر جا و به همه کس نباید گفت .در پناه خداوند زیباییها

7 people like this

سلام و درود بر دوستان عزیز و گرامی

اول از همه از استاد عزیزم بابت ایجاد این تاپیک تشّکر می کنم

در جواب سوال اوّل آقا میلاد باید عرض کنم بازخواست کردن مدیران در چت باکس ودر تاپیکها توهین به مدیریت نیست ؟ اینکه شما بفرمایید هیچ کس رو قبول ندارم جز آقای همّتی توهین به مدیریت نیست؟این کارتون علاوه بر اهانت باعث تحریک سایر کاربران علیه مدیران برای پیروی از کار اشتباه شما و ایجاد اغتشاش و بی نظمی در سایت هست .

انتقاد و پیشنهاد زمانی سازنده هست که بااحترام بیان بشه نه با لحن تند و گلایه گونه...

مطمئن باشین من و هر کسی برای اولین انتقاداتمون رو خیلی محترمانه و آروم میکنیم. ولی اگه جوابی داده نشه باید بی پرده و رک حرف زد

من با کسی مشکل شخصی ندارم که الکی لحن تندی بگیرم. من لحن تندی نمیگرم بلکه شفاف حرف میزنم.

یه مشکلی هس،منم بی پرده اون رو میگم. خوشمم نمیاد با کلمات بازی کنم.حالا هر تعبیری میخواین داشته باشین.

من در چت باکس و قسمت انتقادات ، انتقاداتم رو عرض کردم. و دلیلش هم رو گفتم اگه مطالبم رو خونده باشین.

و گفتم که از نظر من هیچ توهینی نسبت به مدیریت نکردم.اگه ظرفیت هامون رو ببریم بالا واقعا در میکنیم انتقاد برای پیشرفت هس

توهین برای تخریب هس. واقعا هدف من کدوم بوده و هس؟؟؟ من متاسفم نمیخواین انتقادات رو قبول داشته باشین

و همش میگین چرا توهین کردی.توهین به اون میگن که دوست خوبم سفیر توی چت باکس بهم میگه وجودت برام ارزشی نداره!

آیا کمترین برخوردی با ایشون شد؟ بله توهین ینی این. نه اینکه از یه نفر انتقاد کنن و ظرفیتش پذیرش نداشته باشه و اسمش رو بزاره توهین!

من به خودم جرآت توهین نمیدم. و برای هر انسانی طبق گفتمان بهار ارزش و منزلت بسیاری رو قائلم.پس توهین نکردم این رو یادتون باشه

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

من گفتم هیچ کسی رو جز استاد همتی عزیز قبول ندارم؟؟ کجا گفتم؟؟ چرا دروغ میگین؟؟

من گفتم کسی رو بعنوان مدیر جز استاد همتی قبول ندارم. اونم اگه پست قبلی من رو خونده باشین کاملا توضییح دادم

بعدشم من این حرف رو توی چت باکس گفتم یا توی خصوصی؟؟پس چطوری باعث تحریک سایرین میشه؟

اگه شما این حرف من رو اینجا نقل نمیکردین بقیه هم نظر من رو میفهمیدین؟

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

انتقاد و پیشنهاد زمانی سازنده هست که بااحترام بیان بشه نه با لحن تند و گلایه گونه

در این مورد بازم توضییح دادم. من حرفم رو میزنم. بی پرده و رک و شفاف. حالا اگه کسی توهین و

بی احترامی و ... فرض میکنه که مشکل خودش هس!

من هیچ وخ لحن تند حرف نمیزنم. بلکه حرفم رو واضح و بدون بازی با کلمات میگم.

نمیدونم کی و کجا لحنم بد لوده و تند! الله اعلم. اگه بر فرض محال اینطوری بوده. من عذر خواهی میکنم

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

مگرشما به بنده نگفته بودید که از استاد بازی خوشم نمی آید

این حرفتون با حرفی که گفتید "چرا نیروانا ،سفیر و رامیا با وجود اینکه جواب سوالات رو می دونند در بحث ها شرکت نمی کنند" تناقض دارد

این حرفتون هم از اون حرفا بود هااااااااا

بله این حرف رو زدم ولی این معنیش این نیس که هر کی توی بحث ها شرکت میکنه استاد هس!!!!

چرا شما همش نیمه خالی لیوانی که همش پر هس رو میبینین؟؟

حرف رو من زدم و شما هم باید تعبیرش رو از من بشنوین تا نتیجه بگیرین. من گفتم از استاد بازی خوشم نمیاد

ینی اینکه یکی خودش رو استاد اعظم فرض کنه و بره گوشه نشین باشه و افتخار نده با تازه واردها وارد بحث بشه

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

فکر می کنید همه دوستان مثل شما وقت آزاد دارند که بتونن هر دقیقه وساعت بیان سایت و سوال های گاه

بی مورد وساده

بعضی دوستان رو جواب بدن،

اولا خوشالم که به مرحله ذهن خوانی رسیدین و فهمیدین وقت آزا دارم. خدا رو شکر!

بعدشم عزیز من و دوست خوبم این سوالات بی مورد و ساده برای شما ساده و بی مورد هس.

خودتون رو جای دوستان بزارین بعدش قضاوت کنین.این بی مورد ها برای اونا شاید مهمترین سوالات باشن

مثال میزنم.پروانه خانوم تازه وارد هستن.مبحث همسویی ریکی رو خونده بودن و به هر دلیلی کامل متوجه نشده بودن

از من پرسیدن بعد از همسویی چه تمریناتی رو انجام بدم!این سوال از نظر شما ینی بی مورد. چون اگه بیشتر و با دقت

خونده بودن و جزوه هایی که هس رو مطالعه میکردن میکردن به جواب میرسیدن!(ذهن خوانی کردم)

ولی از نظر من یه سوال مهم برای ایشون بود. مهم نیس من چه برداشتی از سوال کنم. مهم این هس که برای دوستان

چقد مهم هس سوال .وظیفه من که چیزی میدونم این هس راهنمایی کنم. نه اینکه بگم سوالات ساده و بی مورد هس!!!!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

در مورد اینکه می فرمایید چرا پستی که حذف میشه به ما اطلاع نمی دید باید خدمتتون عرض کنم دوباره قوانین سایت رومطالعه بفرمایید اگر دلیلش اون نبود به گذشته فکر کنید که آیا در گذشته پست های این چنینی داشتید که بهتون تذّکر دادن یانه اگر این هم نبود حتما پستتون غیرمهم و کم ارزش بود که پاک شده و اطلاع ندادن.

من به شما هم عرض کردم تا حالا چندتا از پستهای من به هر دلیلی پاک شده ولی دریغ از یک اطلاع رسانی.

حالا مهم من نیستم. مثلا جناب شمشال هم این موضوع رو اشاره کردن.خوب نیس قبل از حذف تایپیک ها دلیلش گفته بشه؟

اینطوری دفعه بعد من دیگه مطلبی رو نمیزارم که امکان پاک شدنش هس. وقتی بدون اطلاع رسانی مطلبی از دوستان حذف میشه

ینی توهین به کاربر چرا قبول نمیکنین؟ مطلب هر چند بی ارزش باشه برای نوشتنش زحمت کشیده شده. پس بهتره

قبل از حذف اطلاع داده بشه و دلیلش هم گفته بشه تا دیگه مطلبی که ممکن هس پاک بشه رو قرار ندیم.

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

می فرمایید نیروانا جز لایک کردن پستهای رامیا و سفیر روح کار دیگه ای نمی کنند!!متاسفم واقعا متاسفم برای شما

که علاوه بر چشم ظاهریتون، چشم دلتون رو هم بستید این تهمت و بی احترامی بسیار بزرگی به شخص نیروانا بود.

بازم میگم حرفام رو کامل بخونین. من بعد از این حرفم این مورد رو هم گفتم:

البته منکر این نمیشم که این سایت با هزینه شخصی مدیران و با زحمت اونا برپا هس

من منظورم از فعالیت نکردن این نیس که توی سایت زحمتی کشده نمیشه. بلکه در موزد فعالیت در تایپیک ها این

موضوع رو اشاره کردم. بازم نمیدونم چرا نیمه خالی لیوان حرفای من دیده میشه

در مورد لایک کردن عرض کنم که به قول دوستان باند بازی راه افتاده!!

هر کی از دوستان مطلبی میزاره براش زحمت کشده و تایپ و ویرایش کرده.مدیریت برای اینکه ازش تشکر کنه

باید نوشته هاش رو لایک کنه . تا اون فرد بفهمه مدیر یه سایت برای نوشته هاش ارزش قائل هس.

دوست خوبم مهرداد چقد زحمت میکشه و مطلب مینویسه؟؟ چندتا از مطالبش لایک خورده از طرف نیروانا؟

یا شمشال و احسان . یا حتی ماورای عزیز که اینقد مطالب خوبی میزارن.چرا لایک نمیخوره مطالبشون از طرف نیروانا؟

در مقابل هر پستی به اسم رامیا و سفیر روح باشه درجا لایک میخوره.این موضوع رو بقیه هم فهمیدن و نمیدونم چطوری باید توجیه بشه!

ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

شما در مقامی نیستید که بخواهید مدیران این سایت روبازجویی کنید،این چه جسارتیه؟

اولا همه مقام و منزلت خودشون رو دارن و از نظر من،همه انسان هستن و حق بازخواست رو دادن

ولی من کی این اجازه رو به خودم دادم بازخواست کنم؟؟دادگاه راه بندازم و محکوم کنم!

من انتقاد کردم و سوال پرسیدم و منتظر جواب موندم که بازم جوابی ندیدم! این اسمش بازخواست نیس

رامیا خانوم گل

بهتره بجای برداشت بد ،کمی منطقی تر به قضیه نگاه کنیم

آقای همتی این لطف رو به شما کردند که از حرفتون دفاع کنید و اگر تونستید ثابتش کنید ...

بله. استاد همتی همیشه لطف داشتن و قدردان الطافشون هستم. ولی لطف ایشون شامل همه میشه.

طوری حرف نزنین که من متهم هستم و شما شاکی! استاد اینجا رو ایجاد کردن تا همه باهم حرفامون رو بزنیم و ثابت کنیم

یادتون باشه هیش کس شاکی و هیش کس متهم نیس.ظرفیت انقاد پذیریمون رو ببریم بالا همه چی درست میشه

در مورد اون اطلاعات شخصی و افشا کردن و .... هم در جای خودش حرفم رو میزنم.

4 people like this

دوستان عزیزم سلام

بحثهای خوبی شد و ابهامات بسیاری در حال رفع شدن است که این نشانه خوبی است. اینگونه بحثها نشانه پویایی سایت و بالا بودن سطح افراد می باشد.

امیدوارم که همگی ما ظرفیت این بحثها را داشته و با همین آرامش و وقار ادامه دهیم.

مواردی هست که شاید شخص بنده هم در آن دخیل باشم برای همین ذکر می کنم که رفع ابهام شود:

1- فراموش نکنیم که اگر شخصی اطلاعات خود را در اختیار سایرین گذاشت، لطف کرده و این نباید سبب متوقع شدن سایرین گردد. می گویند: "لطف که تکرار گردد به وظیفه تبدیل می شود". اما نباید فراموش کرد که نیروانا و رامیا و سفیر روح و سایر بزرگوارانی که بر گردن بنده و سایر کاربران حق دارند و بی هیچ چشمداشتی ما را در دانش الهی خود شریک ساخته اند، وظیفه شان پاسخگویی آنی به سایرین نیست. قطعا آنها هم همچون من و شما انسانند و مشغولیتهای ذهنی و کارهای روزمره ای دارند، شاید به مراتب بیشتر از من و شما. شاید در آن مقطع که یک کاربر عجول اصرار بر گرفتن پاسخ دارد، این عزیزان بزرگوار زمانی برای پاسخگویی ندارند. آیا به همین دلیل باید آنها را زیر سوال برد که چرا می دانید و نمی گویید؟ نیم ساعت بیشتر طول نمی کشد اما دریغ می کنید؟

2- در اینجا همگی یک خانواده هستیم و استاد و شاگردی در کار نیست! اگر دوستان به بنده استاد بگویند یا نگویند، در حقیقت مسئله (که شخص کم دانش و در جستجوی حقیقت هستم) تغییری ایجاد نمی شود. همبنطور در مورد سایرین به همین شکل باید رفتار کنیم. در یک خانواده اگر کاری روی زمین بماند سایرین همکاری می کنند. اگر در منزل مادر خانواده بیمار شود و یا اینکه پدر خانواده به سبب بیکاری قادر به امرار معاش نباشد، سایر اعضا یاری می کنند. در اینجا هم اگر مدیر سایت یا ایجاد کننده تاپیک به هر دلیل قادر به پاسخگویی نباشد، سایرین باید در حد توان و اطلاعات خود یاری کنند نه اینکه گوشه ای نشسته و از مدیریت ضعیف و عدم مسئولیت پذیری و سایر موارد گله نمایند.

3- وظایف مدیر سایت مشخص است و پاسخگویی به سایر کاربران جزو آنها نیست. پاسخگویی به کاربران هر تالار می تواند بر عهده مدیر تالار باشد که متاسفانه برای این تالارها هنوز مدیری در نظر گرفته نشده است و اگر دوست یا دوستانی داوطلب همکاری هستند، لطفا اعلام نمایند که در خدمت آنها باشیم. فقط تالار ریکی بود که در اختیار دوست عزیزم آرش قرار گرفته بود که ایشان هم به دلیل مشغله بسیار بالا مدتی است که حضورشان کمرنگ شده است.

4- در مورد شخص خودم، مواردی پیش می آمد که به عمد پاسخ را نمی دادم زیرا سوالاتی مطرح می شد که شخص بایستی خود به دنبال پاسخ می رفت؛ همیشه کنار نشستن و حاضر و آماده خوردن که سبب پیشرفت نمی گردد! بعنوان مثال بارها پیش می آمد که شخصی به دلیل ورود به فاز برون ریزیهای شدید همسوییها، تجربیاتی را می گذراند که نبایستی در آن دخیل می شدم. اما این عزیزان فکر می کردند که بنده مسئولیت را از گردن خود ساقط کرده ام و حتی پیامهای توهین آمیزی دریافت می کردم که چرا ما را در میانه راه رها کردی؟ با یکی از همین عزیزان پس از گذشت دو هفته صحبت کردم بقدری ناراحت و دلگیر بود که حد نداشت و می گفت: خیلی بی انصافی، اقلا باید پاسخ کوتاهی می دادی! منهم گفتم: اگر شما بایدها و نبایدها را تعیین می کنید، دیگر چه نیازی به من دارید؟ اگر اعتمادی هست باید کامل باشد و اگر نیست که دیگر حرفی نداریم.

5- و در آخر اینکه همیشه کوتاهترین راه بهترین راه نیست! شاید برخی بپندارند که اگر شخص نیروانا یا سفیر روح مسیری را در سالیان سال آموخته است، باید فرمول کوتاه و ساده ای را برای آن تهیه و در دسترس عموم هموطنان! قرار دهد. غافل از اینکه در بسیاری موارد، مهم پیمودن راه است و نه رسیدن به مقصد! داستان کلاسیک شخصی که پیله پروانه را با قیچی می برد تا هنگام بیرون آمدن از پیله تقلا نکند به خاطر دارید؟ آن پروانه هرگز نتوانست پرواز کند زیرا همین تقلاها بود که سبب صاف شدن بالهای او می شد و او را برای پرواز آماده می کرد! به نظر می رسد که این بزرگواران کافیست با اشارتی مسیر را نشان دهند تا سایر عزیزان خود در آن مسیر تلاش نمایند. فراموش نکنید که بسیاری از مدارج هستند که اگر قبل از موقع فراهم شوند می توانند موجب سقوط آزاد شخص شوند! بنده به عنوان متخصص شبکه و امنیت، کتابهای زیادی را تحت عنوان "شبکه در 24 ساعت"، "هک در 30 روز" و غیره را مشاهده نموده ام. چه اسمهای فریبنده ای هم دارند! اما آیا واقعا هر کسی با خواندن این کتابها می تواند در این حرفه پیچیده و سنگین موفق باشد؟ در ضمن، در علوم ماورایی زمان بی معنا بوده و کتابهای مشابهی نداریم که بعنوان مثال تله پاتی را در 24 ساعت آموزش دهند. در آن فضا هر چیز دقیقا به موقع خود اتفاق خواهد افتاد؛ و درک عمیق این مسئله یعنی رسیدن به حقیقت! آرامش و وقار قابل تحسین اساتید ماورایی نیز از همین امر سرچشمه می گیرد.

سخن بسیار است اما فکر کنم اشاره به همین چند مورد برخی ابهامات را زدوده باشد و غبارهای سوءتفاهم و کدورت را از میان برده باشد.

با آرزوی بهترینها برای همه شما دوستان عزیزم

10 people like this

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان و اعضاء خانواده " اولیاء "

به علت احترام خاصی که برای همه دوستان و عزیزان و صد البته استاد فرهیخته ام جناب همتی عزیز قائل هستم بنده نیز پاسخ خود را درج می نمایم : پس از بین رفتن انجمن " سپنتا " با زحمات بی شائبه استاد همتی بزرگوار و دوستان عزیزم رامیای گرامی و جناب سفیر ارجمند، انجمن " اولیاء " پایه گذاری شد و بسان نهالی که کاشته شود ریشه دوانید و اکنون با وجود 328 کاربرفعال بوده و تا زمانی هم که خدا بخواهد پابرجاست ؛ قصدمان تنها خدمت و اشاعه مطالب درست بوده و هدفمان تنها رضای خداست و لاغیر!

بنده به عنوان عضو کوچک این خانواده بزرگ تا جایی که در توانم بوده سعی بر انجام وظیفه داشته و خواهم داشت ، در این زمینه همه چیز نمایان است و نیازی به توضیح واضحات نیست چرا که وجود سایت خود گواهی بر این موضوع می باشد و توضیح بیشتر تنها وقت گرانبهای دوستان و عزیزان را خواهد گرفت و اسباب شرمندگی مرا پدید خواهد آورد.

در تمامی زمینه ها و ارتباطات با دوستان نیز تمامی سعی ام بر انجام وظیفه ی انسانی ام بوده و در همه لحظات چه زندگی فیزیکی و چه حضور مجازی سعی ام بر اینست که به اصول انسانیت پای بند باشم ، تا جایی که هم توان داشته و زمان اجازه داده چه بصورت پیام خصوصی و چه گفتگو در مسنجر در خدمت دوستان بوده ام ، گواه این سخن اول خدا و بعد دوستانی که در خدمتشان بوده ام هستند و بیش از این نیازی به بازگو گردن این مسئله نمی بینم چراکه اگر کاری انجام شده تنها برای رضای حضرت حق بوده و توضیح آن به بنده جایز نمی باشد ؛ هرچه بوده وظیفه ای است که برگردنم بوده و تا جایی که عنایت خداوند شامل حالم گردد نیز به انجام وظیفه خواهم پرداخت و یکی از افتخارات بزرگ بنده خدمت به دوستان می باشد که تا هرزمان خداوند بخواهند ادامه خواهد داشت.

در مورد آقا میلاد هم باید صادقانه عرض کنم بنده هیچ مشکلی با ایشان نداشته و ندارم و در تمامی مدت شیطنت ها و سخنانشان را حمل بر گذران دوران نوجوانی ایشان کرده و علاوه بر تحمل کارهایشان که در همه خانواده ها مرسوم است ( اما در هیچ انجمنی دیده نشده ) تنها به حذف و ویرایش قسمتی از شیطنت هایی از ایشان پرداخته ام که برای جو سایت نامناسب تشخیص داده ام ؛ به هر حال اقتضای سن ایشان است و این دیدگاه و شیطنت و البته آزار و اذیت ها تقریباً همزمان با گذر برخی مراحل نوجوانی پیش می آید و معمولاً از طرف اشخاصی که این مراحل را سالیان سال پیش طی کرده اند نادیده گرفته میشود .

هنجارشکنی ها و نادیده گرفتن حرمت هایی که توسط این عضو اولیاء صورت گرفته برهمگان مبرهن است و اصلاً نیاز به توضیح ندارد چرا که کاملا نمایان است ،مگر اینکه شخصی بخواهد نبیند که دراینصورت ساعتها هم که بنگاریم جز قلم فرسایی و گرفتن زمان ارزشمند عزیزان نتیجه ای نخواهد داشت.

در مورد توهین ها هم باید عرض کنم که از نظر بنده هیچ مشکلی نیست چرا که بنده خودم نماینده شخصیت خودم هستم و دیگری هرگز نمی تواند اینکار را برایم انجام دهد ، دوست عزیز دیگری نیز در برهه ای از زمان به اینکار پرداختند و حق دوستی را ادا نمودند که برای ایشان هم پاسخی جز تشکر نداشتم ؛ به هر حال منش هرکس منعکس کننده حالات درونی خود می باشد و نمی توان از همه انتظار داشت که مثل هم باشند وهیچ انتظاری از دیگری ندارم و تنها به انجام وظیفه انسانی ام و گذران عمر فکر می کنم و بس !

در مورد نوشتن مسائل سیاسی بصورت کنایه و بقولی تکه پرانی هم علاوه بر دعوت دوستان به خواندن دوباره قوانین سایت (که عدم رعایت آن در سایر انجمن ها برای اخراج یک کاربر کافیست ) بارها در قسمت گفتگوی زنده به تذکر پرداخته ام ،حتی نامی از شخصی نبرده ام مبادا خدای ناکرده خاطرعزیزی مکدر گردد ،اما متاسفانه کاربر خاطی هربار به نوشتن مطالبی پرداخته اند که با سیاست سایت کاملا درتضاد بوده و هست !

و در نهایت فاش کردن اطلاعات عزیزان که توسط همین آقا میلاد گل و گلاب انجام شده و در موقعیت هایی هم متاسفانه به عمل زشت کپی پیام های خصوصی دوستان پرداخته اند که در موردی برای ایشان پیام خصوصی نوشته و این برادر کوچکترم را نهی کرده ام ،اگر کتمان نکنند حتی بارها برایشان وقت و زمان گذاشته ام و با ایشان دوستانه صحبت کرده ام ... اما متاسفانه از کوزه همان برون تراود که در اوست و بنده کاری بیش از این از دستم برنمی آید، در یک خانواده حقیقی هم به افراد اجازه تجربه داده می شود تا توشه ای باشد برای آینده نوجوانمان تا خدای ناکرده چنین رفتارهایی در انجمن های دیگر تکرار نشود ، که در خانواده اولیا نیز این مهم انجام گرفته است.

در پایان ازهمه دوستان عزیزم شرمنده ام که وقت و زمانشان را با نوشتن جملاتم گرفته ام.

خداوند همه ما را به راه راست هدایت بفرمایند ( آمین یا رب العالمین )

در پناه حق باشید

9 people like this

و دوباره سلامی دیگر و زندگی هم چنان جاریست به حول قوه الهی!

همه حرفا کاملا خوب و منتظقیست و به جرئت میتونم بگم تنها انجمنی است که اینقد شفاف و واضح داریم بحث میکنیم و انتقاد میکنیم و ...

ولی چندتا مورد هس که باید اشاره کنم وگرنه اصن تمایلی به ادامه بحث ندارم!

یه سوالی داشتم نیروانای عزیز. من بجز چت باکس جای دیگه ای شوخی کردم؟؟ آیا با همه شوخی کردم? اصن آیا شوخی کردن مشکلی داره؟

مشکلش رو بفرمایین. من فقط با دوستای خودم شوخی میکنم توی چت باکس که هیچ موردی نداره. اگه موردی داره بفرمایین ما هم اصلاح میکنیم!

شما به سن من نگاه نکنین . من از اولش اینطوری شوخ طبع بودم و هستم و خواهم یود. دلیلی نمیبینم که شوخ طبع نباشم.

آیا به کسی تهمت میزنم؟ توهین میکنم؟شوخی زننده میکنم؟ پس هیچ مشکلی نیس. منم طرف مقابلم رو میشناسم و باهاشون شوخی میکنم.

من با استاد همیشه شوخی میکنم، چرا با شما یا امثالهم شوخی نمیکنم؟ چون ظرفیت و شخصیتتون رو میشناسم و میدونم که خوب نیس با شما شوخی کنم!

اگه یک مورد نشان بدین که شوخی های من زشت و زننده بوده و طرف مقابلم ازم ناراحت بوده حق با شماست

و اما یک سوال از شما دارم. شما فرمودین که:

فاش کردن اطلاعات عزیزان که توسط همین آقا میلاد گل و گلاب انجام شده و در موقعیت هایی هم متاسفانه به عمل زشت کپی پیام های خصوصی دوستان پرداخته اند

میشه بگین من کی پیام های خصوصی طرفم رو کپی کردم؟؟

من فقط یک بار این کار رو کردم. اونم موقعی که کاربری به اسم پاییز فک کنم حرفهایی رو راجع به ریکی زده بود که

من باید پیامش رو در عمومی میزاشتم تا اساتید جوابشون رو بدن. تا دیگران دچار سوءبرداشت نشن. چون عین همین نامه رو به اکثر کاربران نوشته بودن

و امکان داشت کسی تحت تاثیر حرفاسون قرار بگیرن. منم تصمیم گرفتم پیامشون رو بزارم توی عمومی تا اساتید شبهه زدایی کنن

که خدا رو شکر همین اتفاق هم افتاد. بغییر از این، شما میشه مورد دیگه ای رو نشون بدین که من پیام خصوصی کسی رو کپی کرده باشم؟؟

و مورد دیگه ای هم اینکه اشاره شد ، اطلاعات شخصی هس!!!!!!!

من توی چت باکس به لیلا خانوم گفتم که یکی از دوستان آذری هستن.این دوستمون علم به پا کردن که آبروی من رو توی سایت میلاد برده و

اطلاعات شخصیم رو به همه داده و .....بهم گفتن چرا حرمت شکنی میکنی و ...؟؟

من صراحتا عرض میکنم از نظر من این کار هیچ مشکل شرعی و اسلامی نداره.

حرمت شکنی ینی اینکه من آبروی طرف رو ببرم.ینی اینکه مفسده جانی مالی داشته باشم برای کسی!ینی انکه رازی رو برملا کنم که ضرری داشته باشه برای طرف!

حالا من از شما این سوال رو دارم.بقیه فهمیدن که فلانی آذری هس.خب.میشه اشکال این کار رو بدونم؟چه ضرری داشت؟ چه مفیده ای داشت؟آیا تهمتی زدم؟

از نظر من هیچ مشکل شرعی نداره این کار پس دلیلی نداره که بعضیا خودشون رو پشت نقاب قایم کنن و نخوان که کسی اسمشون رو بدونه یا اصالتشون رو بدونه

اونچه که مهم هس اینه که همه ما انسانیم و منزلت انسانی والایی داریم.با گفتن اسم کسی یا اصالت کسی نه آبروی کسی میره نه ضرری براش داره که اینگونه

موضع گیری میکنین!

بله درسته. از کوزه همان تراود که در اوست. ولی هیش کس نمیتونه بگه تراوش شده داخل کوزه من خوب هس و تراوش شده کوزه دیگران بد و زشت هس!!!

من بازم صراحتا میگم. من به شوخ طبعی هام ادامه خواهم داد.چون تهمتی به کسی نمیزنم و کسی هم ازم ناراحت نمیشه.

به عقاید خودم ادامه خواهم داد و انسان رو آنطوری که هس قبول میکنم نه آنطوری که میخواد خودش رو نشون بده!

و این هس گفتمان بهاری ما. ینی احترام به منزلت وجودی انسان

والسلام نامه فعلا تمام:D

2 people like this

با سلام خدمت دوستان

آیا اشکالی داره؟؟ همیشه باید سختی بکشیم؟؟؟ جواب سوالی رو من بلدم چرا نباید بگم؟؟ باید حتما اون دوست تازه وارد بره و

کلی وقت تلف کنه و زحمت بکشه تا جوابش رو پیدا کنه؟؟

آقا میلاد سعی میکنم جوابه تک تک سوالاتو بدم

ببین میلاد برای رسیدن به هر هدفی سختی وجود داره من منظورم اینه که شما باید یه مسیرو طی کنی تا به هدفت برسی با دادن یه جواب مشکلی از من یا شما حل نمیشه مشکل همین جاست شما فکر میکنی

کسایی هستند که به راحتی میتونن کاری کنن که شما بدون هیچ زحمتی به خواستت برسی ولی نمیشه

مثالهای استاد همتی جالب بودن پیشنهاد میکنم یه باره دیگه مطالعه کنی

آیا واقعا فکر میکنی پیمودن این مسیر وقت تلف کردنه ؟آیا فقط به هدف فکر میکنی

اون داستان یادته که شاهزاده از استاد هندسه میپرسه آیا برای هندسه راه آسونتری هم هست استاد میگه برای هندسه راه سلتنطی

وجود نداره

میشه تایپیکی رو مثال بزنین که من شوخی کردم؟ بی انصافی تا چه حد؟؟ توی کدوم تایپیکی من شرو کردم به شوخی؟؟ لدفا آدرس بدین ما هم مشاهده کنیم

آقا میلاد من وقتی منظورم شما بودین اسمتونو گفتم یه باره دیگه مطالعه بفرمایید گفتم بعضی ها

آقا میلاد من میگم یه نفر وقتی میخواد چیزی یاد بگیره باید جدیت داشته باشه همراه انعطاف پذیری

مثل یه شاگرد بخاطره اینه که ما به بعضی از دوستان میگیم استاد میخوایم چیزی یادبگیریم حالا اگه این استاد گفت هرشب فلان کارو بکن آیا ما گوش میدیم یا شوخی میگیریم یا ادامه نمیدیم

شما شوخی میکنید استاد همتی هم شوخی میکنه خوبه درست اما تا حالا شده به انتقادی هم گوش بدین

مثلا بهتون میگن شوخی نکن حالا یه مدت احترام بذاری به این خواسته شاید طرف بنا به دلایلی نمیتونه تحمل کنه

مطمئن هستین که همه مث شما به دنبال عرفان هستن؟

این سوالتونو متوجه نشدم منظورتون چیه خب کسایی که میان تو یه سایت ماورا الطبیعه به دنبال چی هستن آشپزی؟

واقعا شما به طرز سوال و لحن سوال دقت میکنین یا به خود سوال؟

فک میکنین همه باید از ادبیات کهن و کلمات قلمبه سلمبه استفاده کنن برای سوال پرسیدن؟

آقا میلاد من منظورم این نبود که چرا نمیان و از کلمات قلمبه سلمبه استفاده کنن من گفتم نمیشه تو بیست وجهار ساعت پرواز روح رو یادگرفت باید وقت گذاشت خب استاد همتی به بیانی زیباتر گفتن بازم میتونی بری مطالعه کنی

من یه مثال دیگه میزنم همین امروز دوستمون دانه تو چت باکس یه سوال طرح کردن

چه جوری باید با لحظه حال ارتباط برقرار کرد؟

ببین نقطه اشتراک همه عرفانهای شرقی یا غربی بودن در زمان حاله و پیچیده ترین موضوع هم هست

یکی از اساتید مثل اوشو میگه نباید با ذهن جنگید و یکی دیگه مثل دون خوان نظره برعکسو داره کتابهای زیادی در این زمینه نوشته شده و مشتاقانه بسیاری داره ولی تو یه جمله یا یه کتاب نمیشه توضیح داد

استادی مثل اکهارت تله کتاب نوشته بازم فرمول مشخصی نگفته میشه یه تایپیک زد در این باره

اما تو یه جمله نمیشه جواب داد

تکنیک بسیاره و راه بنا به شخص طولانی یا کوتاه ولی باید یه مسیرو پیمود روشهای مختلف امتحان کرد و واقعا مشتاق بود حالا اگه تو چت باکس جواب نگرفتی هزار راه دیگه هست

4 people like this

استاد همتی هر موقع به من بگن میلاد شوخی نکن توی چت باکس من چشم بسته قبول میکنم حرفشون رو. اصن عایا دلیلی داره شوخی نکینم؟؟

من منظورم به انتقاد پذیر نبودن شما بود اینکه راه خودتونو میرید اصلا مهم نیست براتون که بقیه چی فکر میکنن آخرین مطلبتون هم گفتین که من راه خودمو میرم من گفتم مثلا من به عنوان یه کاربر شاید خوشم نیاد شما بحث سیاسی کنید و یا هر شوخی دیگه چت باکس متعلق به همه هست آیا شما شده احترام بذارین

بازم میگم من مثال زدم آیا شما میتونید تو اتوبوس سیگار بکشید به بقیه بگید به شما که کاری ندارم

وقتی یه محیط مال همه هست باید قوانین مشخص داشته باشه و همه رعایت کنن

چت باکس مال دونفر یا سه نفر نیست هرجا که کسی احساس کنه بهش توهین شده و تذکر بده باید رعایت

کنید آقا میلاد این سایت در باره مسائل عرفانیه چه خوشتون بیاد چه نیاد اگه علاقه مند به مسائل سیاسی

هستید سایت در این زمینه بسیار هست

آیا کسی میتونه بره تو جمع وبگه من میخوام برهنه شم هرکی دوست نداره نگاه نکنه

شما گفتین خوب شد مطلبی نوشتی ببین شما و بعضی دوستان این انتقاد و کرده بودن که اعضا سایت فعال نیستن به نظره من درست

بودو دوستان دیگه که شاهدیم فعالیت تو سایت رفته بالا و دوستان دارن مطالب جدید میزارن من خودمم قبول کردم رفتم یه مقاله تهیه کردم دادم یکی از اساتید و یکی از دوستان مطالعه کنن نظرشونو بگن تایید

شد میذارم تو سایت و سعی میکنم بیشتر فعالیت کنم

من هم چنتا سوال از شما پرسیدم چند بار تو سایت گفته بودین چرا نیروانا پرانیک هلینگ رو ادامه نمیده

پرسیدم آیا اون مطالبی که گفته بودن عمل کردین؟آیا کتابهایی که گفته بودن خوندین؟

آقا میلاد شما گفته بودین خیلی از دوستان جواب سوالارو میدونن من میگم جواب خیلی از سوالها در درون خودته آیا تکنیک قدرتمند و بی نظیری که استاد همتی گذاشتن به نام مدیتیشن تتا کار کردی آیا شده با این روش بعضی وقتا از خودت سوال بپرسی

یه موضوع دیگه که گفته بودین چرا مثلا فلان مطلب تایید شده از طرف مدیریت و فلان مطلب نشده من چند بار تو سایت مطلب نوشتم تا حالا نشده استاد همتی تایید بزنن ممکنه هزارتا دلیل داشته باشه من باید قهر کنم برم؟ من دو ساله با ایشون آشنا هستم سه بار شده باهاشون صحبت کنم اما سوالامو آماده میکنم هر وقت پیش آمد ازشون میپرسم حالا یا فردا یا یه ماه دیگه یا شش ماه دیگه آقا میلاد نباید انتظار داشته باشی همه چی جویده شده در اختیارت باشه خودت باید شروع کنی مطمئن باش در موقع مناسب خودش جوابها هم به دستت میرسن در پناه حق پیروز باشی

3 people like this

سلامی دوباره دوست عزیزم barsisayeabed

باور کنین الکی گیر دادین شما میگین شوخی نکن و انتقاد پذیر باش!

من میگم چرا شوخی نکنم؟؟ شما یه دلیل بیگن اونوخ هر شما درسته!

در مورد اینکه هر کی وارد متافیزیک شد حتما دنبال عرفان هس، این کاملا اشتباه. بهتره از خود افراد این سوال رو بپرسین و

جوابهای متفاوت بشنوین.من توی سایتهای متافیزیکی این سوال رو دیدم که انگیزه و هدف شما از ورود به متافیزیک چیه! کمتر کسی به فکر عرفان هس.

البته شاید خود به خود در مراحل بالاتر کسی به درجه عرفان برسه و لی اینطوری نیس که همه به دنبال عرفان هستن!

بقیه مواردی هم که گفتین درسته و نیازی به جواب دادن نداره!!!!

بهتره از زیاد بحث کردن پرهیز کنیم. که انرژی زیادی میبره

آخرین مورد که مونده در مورد جنگیری و این جور چیزا هس.

استاد همتی سفیر روح خودش جریانه . یکی از دوستان به مذاح یه چیزی رو فرمودن و خودشون هم بعدا باورش کرده بودن!

شوخی تبدیل شد به بحث و ایشون شوخی خودشون رو باور کردن که من جنگیری میکنم!! خخخخ

باور کنین من حتی اگه جنگیری رو بلد بودم واضح و بدون سانسور میومدم و آموزش میدادم:D

3 people like this

سلام مجدد خدمت همه دوستان عزیزم

اول از همه باید بگویم که نیروانای عزیز از جانب بنده عهده دار زحمات سایت شده اند و هر گونه توهین به ایشان به منزله توهین مستقیم به بنده می باشد. همچنین در مورد رامیای عزیز که واقعا زحمات زیادی کشیده اند و من و شما همگی مدیون زحمات ارزنده و بی دریغ ایشان هستیم.

در ضمن خیلی صریح مواضع خود را بیان کردم و فکر نمی کنم کسی متوجه نشده باشد مگر اینکه خود را به کوچه علی چپ زده باشد.

بهر حال مدیران زحمتکش و عزیز سایت با رفتارهای آقا میلاد مشکل دارند و توضیحات ایشان نیز هر چند بسیار مفصل و جامع بود اما چیزی را شفاف نکرد و می توان گفت ایشان در جهت اثبات خود گام برمی دارند و نه رفع کدورتها!

باید یادآور شوم که تمکین به مدیران سایت واجب بوده و تخطی از قوانین و همچنین سرپیچی از فرمایشات مدیران سایت که خود به منزله قانون می باشد، تبعات خاص خود را به همراه خواهد داشت.

شاید قوانین سایت مشکلاتی داشته باشد، شاید به فرض محال مدیران در اداره سایت مشکلاتی داشته باشند؛ اما فراموش نکنید که به فرموده سقراط حکیم: قانون هر قدر ناقص باشد، اطاعتش واجب است.

لذا در نهایت از اینکه طرفین بنده را به عنوان حکم برگزیده اند تشکر نموده و تصمیم گیری را به مدیران سایت نیروانا و رامیای عزیز واگذار می نمایم. منتظر اقدام نهایی در اسرع وقت خواهیم بود.

با آرزوی بهترینها برای شما دوستان عزیزم

9 people like this

سلام و درود خدمت همه دوستان خوب انجمن " اولیاء " :

ضمن تشکر فراوان از جناب همتی بزرگوار و قدردانی از دوستان بسیار عزیزم " رامیا " ی عزیز و جنا ب " سفیرروح " گرانقدر و دوستانی که در این گفتگو شرکت کرده اند، نتیجه تصمیم گیری را خدمت همه دوستانم عرض می نمایم :

از انجایی که باید " بخشش " و " دوستی " را سرلوحه قرار داده و آرامش و رعایت اصول انسانی را در انجمن حکم فرما کنیم ، خطاهای دوستمان را نادیده می گیریم و کاربری ایشان را حذف نمی نماییم اما بدلیل تمامی مواردی که در پست های اخیر توسط دوستان و عزیزان ذکر گردید، کاربر خاطی دو روز قطع دسترسی خواهند داشت و این مورد در پروفایل ایشان ذکر خواهد گردید .

باشد که دیگر شاهد چنین مواردی نباشیم و ایشان نیز تجربه ی لازم را از این موضوع دریافت کرده باشند ؛ بدیهی است که درصورت تکرار بخششی درکار نخواهد بود.

در پایان یک بار دیگر از همه دوستان عزیزم درخواست مطالعه مجدد قوانین سایت را داشته و همه اعضا را به رعایت احترام در این فضای مجازی دعوت می نمایم.

در پناه حق

5 people like this

سلامی دوباره

استاد همتی عزیز شما میگین من چیزی نگم و ادامه ندم، منم قبول کردم ولی آخرش میشه این دیگه

که من رو محکوم میکنن و انتقادات رو نمیپذیرن:D

بزارین رک و رو راس بگم. بود و نبود من توی این سایت برای هیش کس مهم نیس.

نه استادم تا چیزی آموزش بدم نه کاری چیزی بلدم تا به درد کسی بخورم.پس بیمی از اخراج هم ندارم

من این همه انتقاد کردم و حرف دوستان رو زدم تا سایت بهتر بشه و بعضیا به خودشون بیان

ولی انگار نه انگار. من رو محکوم میکنن و خودشون رو حضرت اعلی جا میزنن!!!

نیروانا خانوم عزیز مهم نیس برام که اخراج بشم یا نه. برای من این مهمه که حرف حق رو بزنم و هزینه اش هم بپردازم

من این همه حرف زدم تا کمی به خودتون بیاین و کاستی های سایت رو برطرف کنین. من که با شما مشکل شخصی ندارم

دیگه هم به من ربطی نداره. من وظیفه خودم رو انجام دادم و کم و کاستی ها رو گفتم

حالا بازم اگه میخواین خودتون رو معصوم بدونین و به کوچه علی چپ بزنین خوددانین!!!

کسی هم اجازه نداره من رو تهدید کنه. حالا تهدید به اخراج یا هر چیزی....

شما باید اینقدر درک داشته باشین که بدونین این حرفا رو بخاطر رونق سایت زدم نه چیزه دیگه ای

ولی متاسفانه همچین درکی رو من از شما ندیدم.

از این به بعدش هم به من ربطی نداره. خودتون میدونین و سایتتون.

ولی یه وصیت میکنم بهتون که همیشه حق با کاربران هس نه با شما!!!!!

منظورم از کاربران من خودم نیستم بلکه بقیه هس

5 people like this

سلام به دوستان گرانقدر من چند صباحی هست که عضو این انجمن شدم و بسیار از مطالبشون استفاده کردم و در حد تواناییام نقد ،بررسی ؛ و تشویق کردم . و تنها مسئله ای که رنجوند این بود که نقد اینجانب برای حفاظ سایکیک حذف شد با همه ادله علمی که توضیح دادم. امیدوارم که مسئولین سایت توضیح خوبی برای این مسئله داشته باشن.

و دیگه اینکه با مقالات و نظراتی روبرو شدم که کاملا غیر علمی وغیر عملی وبه مسائلی مسل موجودات عجیب و غریب و ترسناک ویه سری توهمات و شیاطین پرداخته بودن .دوستان گرامی لطفا افکار خودتونو با این مسائل مغشوش نکنید چرا که خیلی ازین موجودات زاده ذهن ما هستن و در سطح آگاهی فعلی ما افتخار نمی دن که بیان و خودمونیم ما می ریم تو وادی اونا نه اونا.

مرسی

6 people like this

با سلام خدمت همگی عزیزان

مسیحا جان ، دوست عزیز

عارضم خدمتتون ، در مورد پست الباقی دوستان که فرمودید من هیچ نظر خاصی ندارم اما در مورد مسائلی که فرمودید من باب حفاظ سایکیک ( هر چند با تمام صحبت های عزیزِ دل آرش بزرگوار موافق نیستم ) باید خدمتتون عرض کنم در دنیای انوار و کالبد شناسی و کالبد های نورانی و انرژیک و سفر به درون و.... مسایل بسیار بسیار بزرگتر از موضوعاتی پیش پا افتاده مانند هیپنوتیز و غیره مطرح است و تا شما خود به عینه لمس و درک نکرده باشید در این وادی سخن راندن ره به ترکستان است و بس و اینکه باید عرض کنم خدمتتون به صورت خیلی خیلی خلاصه همه کالبد های انسان در روی هم تاثیر گذار هستند و هر کدام در ارتعاشی خاص تاثیرات متفاوتی بر روی هر کدام از چاکراها و دانتین ها و نادی ها میگذارند و در این میان کالبد ذهنی برای تاثیر گذاری کالبد های بالاتر بر روی کالبد های پایین تر (مانند کالبد علّی به فیزیکی ) نقش رابط را دارد و در آشکار سازی در دنیای فیزیک بسیار نقش برجسته ای دارد!... ، سخن کوتاه میکنم :

در کل بنده شما عزیز دل را با عشق به مراقبه دعوت میکنم! و امیدوارم در این راه پر برکت الهی که کم کم داریم به عصر طلا نزدیک میشویم و فرکانس زمین و ما زمینی ها در حال تعدیل است و بیداری هر چه بهتر و زودتر در دستور کار ( بزرگان ) قرار گرفته است خداوند هر چه بهتر شما بزرگوار را از دریای رحمت بیکرانشان سیراب گردانند .

موفق باشید.

(من لیس الا هو = هو الله الذی لا اله الا هو )

5 people like this

دوست خوبم" جناب مسیحا " سلام :

قبل از هرچیز ورود شما به جمع دوستانه ی " اولیاء " را خوش آمد گفته و امیدوارم شروع روابط دوستانه و تبادل آگاهی و اطلاعات جدید باشد.

دوست بزرگوارم جناب " ره جو " توضیحات لازم برای حفاظ سایکیک را به کمال بیان فرمودند و تایپ دوباره مطالب توسط بنده تنها وقت و زمان دوستان را خواهد گرفت ، اما نکته ای می ماند که خدمتتان عرض می نمایم ، کلیه ی مطالب در مورد شیاطین یا مطالبی که جنبه علمی یا عملی نداشته و فقط گفتگوی بین دوستان می باشند به استناد این پست در حال تعدیل و ویرایش می باشد که با دقت نظری که در شما بزرگوار سراغ دارم حتما مطالعه گردیده است ؛ در ضمن همانطور که شما بزرگوار بهتر از بنده آگاه هستید هدف سایت در ابتدا محکم ترنمودن دوستی ها بوده و در ادامه تبادل اطلاعات و یاری رساندن به یکدیگر در راه خودشناسی و خدا شناسی می باشد که در این راه دست شما عزیزان را به گرمی فشرده و از همه ی دوستان درخواست یاری داریم ، چرا که هیچ دستی به تنهایی صدا ندارد و تنها با یاری یکدیگر است که روزی همگی به سرمنزل مقصود خواهیم رسید (به امید آنروز).

در پایان از توجه و حضور همه ی دوستان عزیزم تشکر می نمایم.

شاد و پیروز باشید

5 people like this

سلام رهجو و نیروانای عزیز

مطالبتون شیوا و پر محتوا و از نظر تئوریک و تنوع و فن بیان عالی بود ولی دلیل موجهی برای حذف انتقادم از تایپیک حفاظ سایکیک نیست.

و در مورد مسایل پارا سایکولوژیک که فرمودیدبا توجه به طی طریقی که با اساتید مجرب (پرفسور جمالیان -دکتر باقری -دکتر شهیدی و دیگر دوستان )داشتیم با توجه به نظراته مثبتشون متفق القول بودن که برای رسید به این مراحل قوانین خاصی از نظر علمی وجود نداره که همه گیر باشه ودر ضمن شما شاید تجربیات کمی در مورد هیپنوتیزم داشتین که این رشته علمی رو که سابقه تاریخیش به قبل از مواردی که ذکر کرده بودید بر می گرده پیش پا افتاده خوندید .ارجا می دم به تاریخچه هیپنوتیزم انجمن بین المللی هیپنوتراپی بالینی امریکا .

و در آخر میتونم بگم اصل پایداری روابط متقابل قبول انتقادات است نه توجیه انتقادات

4 people like this

با سلام دوباره :

دوست خوبم مسیحای گرامی ، دلایل حذف پست شما کاملاً توضیح داده شده و از نظر بنده ادامه بحث کاملاً منتفی می باشد ،اگر منظورتان از ارسال این پست پاسخگویی می باشد که پاسخ شما داده شده هرچند شما نپذیرفته باشید اما بنده به وظیفه خود عمل نموده ام و هیچ توجیه انتقادی صورت نگرفته است ؛ در صحبت های خود فرموده بودید : "نقد اینجانب برای حفاظ سایکیک حذف شد با همه ادله علمی که توضیح دادم " ، پست شما حذف نشده و تنها توسط بنده مخفی گردیده است ، با نهایت احترامی که برای شما قائل هستم باید عرض کنم که ادله علمی در پست مربوطه وجود نداشت و تنها نظر شخصی شما بزرگوار ثبت شده بود ،که به دلایلی که در پستهای بالا بیان شد از لیست پست ها پنهان گردید .اما در ادامه شما بزرگوار را به مطالعه چند بند از قوانین سایت دعوت می نمایم :

- تاپیک هایی که حالت شخصی دارند و به گفتگو و محاوره های بی فایده و بی نتیجه منجر می شوند حذف خواهند شد.

- مطالب تاپیک با یک رنگ ثابت نوشته شده و از ارسال مطالب با چندین رنگ متفاوت خودداری بفرمایید.

- در صورت داشتن انتقاد از يک مدير لطفا در صورت تمايل به وسيله پيغام خصوصي‌ آنرا براي آن مدير ارسال نمائيد، چنانچه انتقاد و يا اعتراض نسبت به عمل يا رفتار مديري در انجمن داريد لطفا آنرا فقط از طريق پيغام خصوصي‌ براي مدیریت سایت‌ ارسال نمائيد تا به موضوع رسيدگي‌ و در صورت لزوم مشورت هاي لازم انجام شود.

- عضويت در اين انجمن به منزله پذيرفتن قواعد و قوانين و چهارچوب های انجمن و تعهد به پايبند بودن به آنهاست.

شاد و پیروز و موفق باشید

4 people like this

با سلام به همه شما عزیزان

مسیحای عزیز

بنده شناختی از شما بزرگوار نداشته و ندارم و در مورد شما بزرگوار و کسانی که به عنوان استاد فرمودید قضاوتی نکرده و نخواهم کرد و این نکته رو هم عرض کنم که در این انجمن بنده عضوی ساده هستم و جملات بنده برای توجیح شما و یا دلیل بر اینکه چرا پستتون پاک شد نبوده و هدف شفاف سازی موضوع کالبد شناختی و تاثیر انوار در لایه های وجودی بوده و بس ، حال قانع شدن و یا نشدن کسی مطرح نیست انشاءا... مطلب حق خود را ادا خواهد کرد.

علوم پارا سایکولوژیک و فرا روانشناختی و بلاخص هیپنوتیزم رو اگر بخوایم علمی نگاه کنیم به کنیه ایی بیش از قرن18 میلادی توسط ( ماکس دسویر Max Dessoir ) ( جی . بی. رینه J.B. Rhine ) بر نخواهد گشت!!! اما اگر بر ادعا باشد و خرق عادات و حالات روحی و کرامات را در نظر بگیریم هندو های هندی ادعا بر این علم دارند که در همان هند هم علوم وادیی و تانترا ها خیلی قدیمی ترند و حتی به هندو اروپایی ها قبل از اینکه شمال هند رو بگیرند باز میگردد و در کتبی از ابو علی سینا تا 1000 سال و در نهایت در اوستا و... به 3 تا 4 هزار سال پیش بر میگردد . اما چیزی که بنده عرض کردم مربوط به علوم انسانی نبوده که شما عزیز دل برایش تاریخ و حد یقف معلوم کرده ایید و اساتید معراج یافته هم هنوز در کسب این علوم و منتقل کردن آن هستند . طی طریق هست اما چه طریقی تا چه مرحله ایی و در کدام وادی!!؟ این است که دسته دسته انسان ها را در محضر خداوند مجزا میکند.

بنده در مورد انوار حرف میزنم نه متد! و کار کردن با انوار و کسب فضیلت در زمان شناخته شده شما و این حقیر نمیگنجد!

البته عرایض بنده را به حکم انتقاد نپندارید ، زیرا نقدی اگر هست میبایست به خود بست!

باشد که درگاه بخشش و پذیرش مان گشودگی الهی را در وجودمان متجلی گرداند.

نور الهی چراغ راهتان باد :wub:

4 people like this

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...
Sign in to follow this  
Followers 0