Welcome to اولیاء

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

علی

دست در دست هم برای بهتر شدن سایت

به نظر بنده بهتره به جای اینکه دنبال مقصر واقعی یا محکوم کردن هم باشیم ، بهتره با یک برنامه ریزی خوب به فکر بالا بردن بار آموزشی سایت و ارائه مطالب جدید باشیم @};-

9 people like this

باسلام خدمت دوستان عزيز

ضمن تشكر از شما بخاطر لطفي كه به سايت داريد وزحمتي كه براي بهتر شدن انجمن مي كشيد ولي بايد اعلام كنم متاسفانه من فرمايش شما كه مي فرماييد سايت به حالت راكد در آمده رو قبول ندارم به سايتي راكد مي گويند كه هيچ گونه تبادل نظر و اشتراك گذاشتن اطلاعات انجام نمي گيره در حالي كه ما در بيشتر تاپيكها مي تونيم گفتگوي دوستان وبحث در مورد مطالب رو شاهد باشيم. اگر سايت رو با مطالب اموزشي كه به وفور در سايتهاي ديگر پيدا ميشه پركنيم بهتر است يا اينكه با مطالب كم ولي پرمحتوا كه در كمتر سايتي يافت ميشه بهتر است ؟ براي ما كيفيت ارجع تر ومهم تر از كميت است وتا الان هم خدا رو شكر حفظ شده .اينجا دوستان هر كمكي كه از دستشان برمي آيد دريغ نمي كنند ومطالبي كه ارسال ميشه تقريبا بيشترشون بر حسب تجربه هست .

مسلما هر انجمني خواهان مطالب جديد وبه روز هست وما هم از قاعده مستثني نيستيم اگر مطلب جديد وكاربردي مانند امواج مغزي باشه و در سايت قرار بگيره استقبال خواهد شد.

ممنون از توجه ولطفتان @};-

10 people like this

بنظر من باید اساتید محترم تا حد امکان جواب سوالات کاربران رو بدن(البته همیشه سعی میکنن اینکار رو بکنن

ولی فک کنم بعضی سوالها یادشون میره و متاسفانه بدون جواب می مونه.مثل سوالی که من در مورد

آسمانهای هفتگانه پرسیدم یا سوالی که در مورد مدیتیشن دوقلب مطرح کردم)

مثلا من خودم چند بار سوال پرسیدم و دوستان هم لطف داشتن و نظراتشون رو گفتن ولی خودم انتظار داشتم

که از طرف مدیران هم پاسخی بشنوم چون هرچه باشه اونا رو آگاهتر و داناتر میدانیم.

بعدشم بنظر من کاربران جدیدی که عضو شدن رو هم باید مث خودمون بدونیم و با صمیمیت باهاشون رفتار

کنیم تا در جمعمون قرار بگیرن و کنارمون باشن.

مثلا تقریبا از 50 نفر عضو شده اخیر تعداد کمی هستن که در سایت فعالیت دارند مثل عباس عزیز و علی آقای

گل وبقیه ازشون خبری نیس!!!

باید یه بستری رو فراهم کنیم که دوستان تازه وارد برای همیشه در جمعمون باشن

7 people like this

البته بنده با نظر دوست خوبم Ramia موافقم ، این سایت راکد به حساب نمیاد ، ولی میتونه بهتر از این هم باشه @};-

7 people like this

دوستان عزیزم سلام

از اینکه می بینم تا این اندازه به سایت خودتان اهمیت می دهید بسیار خوشحالم.

نظاره گر عزیز متوجه منظور شما هستم. البته سایت هنوز پویایی خودش را دارد اما به دلیل وجود کاربران خوب و مستعد باید بیشتر از اینها از آن انتظار داشته باشیم. این نکته ای بود که مد نظر منهم بوده و هست.

باز هم تکرار می کنم که ارتقاء کیفیت مد نظر است و نه ارتقاء کمیت. دوستان به این مهم توجه داشته باشند که به دنبال افزایش بی رویه تاپیک و کاربر به هر قیمت ممکن نیستیم و هدف والاتر از اینهاست. اما در این راه اگر بتوانیم مطالب بیشتری داشته باشیم و کاربران بیشتری را در جمع خود داشته باشیم که چه بهتر!

حقیقتی را با شما در میان خواهم گذاشت؛ بدون هیچ ادعایی باید بگویم که توان شخص بنده بسیار بیش از این است که می پندارید و در سایت می بینید. واقعا خداوند توان مضاعفی به من داده که نه تنها توانایی ایجاد تاپیکهای به مراتب بیش از اینها را داشته و دارم، بلکه فارغ از زمان و مکان می توانم هر موقع که بخواهم اقدام به نوشتن و بررسی مطالب نمایم. جهت اطلاع عزیزان هم اکنون مطالب بسیاری نیز آماده نموده ام که شاید هیچکدام از شما عزیزان از آنها اطلاعی نداشته باشید. اما صلاح را بر آن دیدم تا دست نگه دارم که سایر کاربران هم وارد گود شوند و بنده متکلم وحده نباشم.

برخی عزیزان بر آن بودند تا خود اینگونه متکلم وحده و در نقش مراد و استاد باشند و سایت را به حالت تک قطبی بکشانند، و در نهایت چون دیدند اقداماتشان در راستای افزایش تاپیک و مرید! و تشکر و ...با اهداف سایت هیچ سنخیتی ندارد با رفتارهایی نسنجیده و نابجا و تخریب دیگران سایت را ترک کردند.

برخی دیگر از همان بدو ورود و مواجهه با قوانین سایت مبتنی بر لزوم ارائه مطالب با ارزش و با کیفیت، خود را از معرکه کنار کشیدند و اذعان نمودند که به هیچ قیمتی حاضر به ورود به گود نیستند و به همان "کنار گود" نشسستن و "لنگش کن" گفتن اکتفا کردند!

برخی هم که ترجیح دادند فعلا شنونده بمانند و به موقع وارد گود شوند.

روی سخن من با سایر عزیزانی است که حرفی برای گفتن دارند و هدفشان از حضور در سایت و نوشتن، تنها و تنها آگاه نمودن همنوعان و ادای دین نسبت به دانش و آموخته های خود می باشد. سایت متعلق به همه شماست و فرصتی برای خدمت به همنوعان و انجام ماموریت الهی که بر عهده دارید.

جای هیچ دشمنی و کینه در این سایت نیست و به لطف خدا تاکنون کوچکترین مشکلی از این بابت نداشته و نداریم.

باید سایت به بلوغی می رسید که بطور خودجوش مطالب ارزنده و مفید در آن ایجاد می گردید، و اکنون آن زمان فرا رسیده است.

امید است که این حرکت تداوم داشته باشد و روز به روز شاهد بالندگی و پویایی هر چه بیشتر سایت باشیم. و این حق طبیعی همه ماست و توان و استحقاق آنرا داریم.

با آرزوی بهترینها برای همه شما دوستان عزیزم

12 people like this

با سلام

جدا با این همه بزرگواری که در وجود دوستان و اساتید خصوصا استاد همتی میبینم انرژی صد چندان میگیرم.

استاد همتی عزیز ارزو دارم همیشه شاد و سلامت در کنار خانواده محترمان باشید.

===========================================================

اما در مورد فعالیت در سایت، عرض کنم که حقیقتا حقیر چیزی از خود ندارم که بخوام بحث جدیدی رو شروع کنم و یا اموزش دهم و یا کسی رو راهنمایی کنم.

اومدم که چیزی یاد بگیرم...از تجربه اساتید گرامی استفاده نمایم و به چیزی که هدف همه ما است به برسم.

تنها کاری که از دست حقیر بر میاد معرفی کتابهای مفیدی است که در حد توان در تالار مربوطه قرار خواهم داد.

انتظاری که از دوستان و اساتید هم میره اینه که در هر زمینه ای میتونند به اعتلای انجمن کمک کنند حتی با قرار دادن جملات قصار که میتونه شخصی رو دگرگون کنه/.

با ارزوی موفقیت

6 people like this

به نام خدا

صلوات بر پیغمبر خاتم حضرت محمد ص

فاتحه

با سلام و درود و شاد باش به مناسبت اغاز فصل جدید و روزهای جدید

این نظر شخصی بنده هست

سایت اصلا راکد نیست و خیلی هم داره خوب به مقدمات توجه می کنه که تا حالا توی هیچ انجمنی ندیدم جز یکی و الان انجمن داره مطالب اموزشی

جدید و زیبائی هست که قابل توجه قبلا توی ذهن خودم می گفتم کمبود داره انجمن این همه شاخه از علوم روحی و ماوراء هست بیشتر به امواج مغزی

گیر دادن اما می بینم اشتباه کردم و خوشبختانه هر چیزی رو می تونیم پله پله و با ارامش و با درک بیشتر فرا بگیریم همین بحث ریکی هم جالب

که حالا جدیدا بحثش مورد توجه بیشتری هست یا من توجه نکردم

به هر حال دوستان موفق پیروز باشید در پناه خدا و یاران راهش

ارزومند بهترین ارزوها برای شما عزیزان

8 people like this

سلام دوستان عزیزم

همه ی دوستان عزیز مطالب خیلی زیبا و به جایی رو در اینجا ذکر کردن .بنده هم با اجازه دوستان یه چند مورد رو عرض می کنم.

به خاطر این مثالی که میخوام بزنم از همه ی عزیزان معذرت میخوام ولی باید به این موضوع دقت کنیم که مثلا میل کن ، بفرما ، بخور ،... کن ،همه ی اینا به یک معنی هستن ولی اولی کجا و آخری کجا؟شاید بعضی جاها ما هدفمون کمک به بقیه باشه ولی با استفاده از یک جمله یا حتی یک کلمه ی نا مناسب میتونیم تاثیر مثبت حرف رو از بین ببریم که هیچ ، خیلی هم تاثیر منفی ای بذاریم.پس بهتره وقتی میخواییم موضوعی رو بنویسیم چند بار قبل از ارسال مطالعه کنیم تا انشالله از این موارد تو نوشته هامون نباشه...

در مورد رد کردن حرف بقیه هم میخوام عرض کنم که هدفمون این نباشه که زود یه مطلبی رو سر سری بخونیم و زود بخواییم جواب بدیم و بگیم که نه حرف من درسته ، حرف تو اشتباهه.اولا اینجا مکانی نیست که بخواییم خودمون رو به کسی ثابت کنیم و اصلا نیازی به این کار نیست دوما شاید اگه مطلب رو درست بخونیم،منظور اون فرد هم همین بوده که ما گفتیم ، پس نیازی به تکرار نیست ، سوما شاید حرف اون شخص درسته و این ماییم که اشتباه می کنیم.پس بهتره بیشتر تحقیق و فکر کنیم ، تا این که هی بخواییم بدون فکر کردن پاسخ بدیم...

در پناه نور @};-

7 people like this

بسم نور

درود بر دوستان عزیز و اساتید گرامی

حقیقت امر این هست که تا به حال هیچ سایتی به اندازه این سایت )یا بهتر بگم این خانه ی مجازی( بنده رو به خودش جذب نکرده!

و باید اعتراف کنم که با ورود افراد جدید این حس در من تقویت شد!

به شخصه با ورود به این سایت بسیار بیشتر از سایت های دیگر یاد گرفتم و از طریق همین سایت دوستان ارزشمندی رو پیدا کردم که واقعا اگر بحث آموزش متافیزیک هم نباشه نعمت هست!و همیشه این مورد را مدیون این سایت ،دوستان و اساتید عزیزم هستم@{;-

اما به شخصه هر مطلبی رو که نمیدونستم و از دوستان و اساتید پرسیدم و به جرات میگم که تا به حال سوالی برای بنده بی پاسخ نمانده!

و اینکه انتظار این که یک سایت نوپا در مراحل اولیه تشکیل بخواد به تمام نیازها پاسخ بده واقعا خواسته ی غیر معقولی هست

اما این مهم محقق نخواهد شد جز تا زمانی که همگی در قبال سایت)خودمان!(مسءول باشیم

طرف صحبت من با کسانیست که میگن ما چیزی بلد نیستیم! اگر نیوتن نیستید حداقل سیبی باشید که اندیشه ای بزرگ به ارمغان آورد!

ما خودمان باید سوال کنیم تا به جواب برسیم نه اینکه منتظر گذاشتن تاپیک از جانب اساتید باشیم.بلکه باید تاپیک ایجاد کرد و پیرامون موضوع به تبادل نظر پرداخت مانند تاپیک:اصوات مغزی و پرانیک هیلینگ و ریکی و ...

هیچ کس از ابتدا عالم به علوم نبوده

و پس از مطرح کردن افکار خود و تجزیه تحلیل پیرامون نظریات خود عالم میگردد

هیچ الماسی تا تراشیده نگردد نمیتواند نظرها را به خود جلب کند

بهتر نیست بجای ایجاد تاپیک های متعدد و از این شاخه به آن شاخه پریدن ها بر سر یک موضوع تمرکز کنیم تا نتایج درخشان آن را دریابیم؟

امید است که کیفیت را فدای کمیت نکنیم@};-

متشکرم از توجه دوستان عزیز

در پناه نور

8 people like this

دوستان عزیزم سلام:

ضمن تشکر از همگی عزیزان ، در ادامه فرمایشات و نظرات دوستان خوبم نکاتی را اضافه می نمایم .

در این روزها که همگی سعی بر بالابردن قدرت روحی و به نوعی تعالی در جهت اهداف خود داریم ، فرآیند اطلاع رسانی و آموزش نقش مهمی را ایفا می نماید و این هدف والا میسر نمی شود مگر آنکه پایگاه و جایگاه واقعی خودش را داشته باشد و این همکاری همه جانبه دوستان را می طلبد.

سایت " اولیا" اهداف والایی را دنبال می کند که همانا آگاهی و روشن نمودن اذهان به سوی تعالی روح می باشد ،این انجمن هیچگاه "راکد" نبوده و نیست ،اما پیشرفت و ارائه اطلاعات چیزیست که مد نظر همگی ما بوده و این مهم با دو پیش شرط اساسی امکان پذیر می باشد:

-نخست اینکه نقد و بررسی برپایه "حقیقت" و پرهیزازهرگونه افراطی گری و تخریب گرایی ،مطمئن ترین و ایمن ترین مسیری است که بر پایه آن نوشته ها شان خود را حفظ نموده و بموازات آن روح تشنه اشتیاق را اقناع می بخشند.

- اما شرط دوم اثرگذاری اطلاعات و آموزش ها برقراری یک تعامل دو سویه و مفید می باشد وکاربران ،الزاماً می بایست با مطالعه مداوم ،در جریان موارد اطلاعاتی مورد نیاز خود باشند تا بتوانند هنگام دریافت اخبار واطلاعات درست و نادرست را از هم تشخیص دهند و در این راستا خود نیزتلاش کرده و تمامی نکات را بررسی نمایند و ابتدا به ساکن و بدون هیچ کوششی انتظار دریافت اطلاعات را نداشته باشند ،چرا که حتی در صورت دریافت پاسخ ،نتیجه پویایی لازم را نخواهد داشت.

از آنجا که رسیدن به اهداف صدر این کلام ،از طریق فراهم کردن زمینه برای ایجاد این تعامل دو طرفه و " محترمانه " میسر خواهد شد ، و با در نظر گرفتن اینکه " اولیاء " با هدف ارتقای سطح آگاهی عمومی در راستای تکامل روح ایجاد شده است ،برای حرکت در این مسیر دست همه دوستان اهل مطالعه و اساتید دلسوز را به گرمی می فشاریم و از همگی یاری می طلبیم.

سخن را با تشکرصمیمانه از همه دوستان و اساتید بزرگواری که با راه اندازی این انجمن پیش قدم شده و بر ما منت گذاشتند وبا ارائه نتایج تجربیات و دانش خود ،بی هیچ چشمداشتی به این انجمن رونق بخشیدند به پایان می برم .

همواره منتظر پیشنهادات و انتقادات سازنده شما هستیم .

آفتاب عمرتان دراز و سایه رحمتتان بر انجمن دوستانه مان برقرار باد.

@};-

9 people like this

با سلام

اساتید گرامی و دوستان عزیز، متاسفانه دو روزه سایت بینهایت خسته کننده شده، نمیدونم بخاطر عدم فعالیت استاد عزیز اقای همتیه یا واقعا دوستان هم تمایل چندانی برای فعالیت ندارند...

لطفا چون تازه ای به سای بدید عزیزان...

با تقدیم احترام @};-

6 people like this

درود بر همه دوستان

عباس آقاي عزيز همون طور كه مي دونيد مهرماه چند روزيه كه آغازشده وبيشتر دوستان يا دانش آموز هستند ويا دانشجو وطبيعتا مثل قبل نمي تونند تمام وقتشان رو صرف فعاليت در سايت بكنند از طرفي ما نمي تونيم انتظار داشته باشيم كه سايت هميشه فعال باشه چون ممكن نيست بهتره آهسته وپيوسته حركت كنيم تا سريع وگسسته .مطمئن باشيد جناب همتي هم اگر فرصتي داشته باشنددريغ نخواهند كرد.

ممنون از توجه ولطف شما

10 people like this

دوستان عزیزم سلام

انتقاداتی به برخی رفتارها و گفتارها وارد است که مدتهاست قصد داشتم عنوان کنم، راستش تصمیم نداشتم خیلی وارد اینجور بحثها شوم چون همه دوستان برایم عزیزند و نظرات پربارشان برایم محترم است. اما خب برخی اوقات شاهد یک سری مسائل هستم که اینقدرها هم نمیشود بی تفاوت از کنارشان گذشت.

اپیدمی اخیر که برخی عزیزان وارد فاز منفی بافی شده، همه اعتقادات و حتی نظریه هایی را که در سطح جهانی و توسط صاحبنظران اثبات گردیده به سادگی و بدون ارائه هیچ دلیلی زیر سوال برده و همه را سردرگم می سازند، برای هیچکس خوشایند نیست و متاسفانه مثل پدیده زامبی! در حال گسترش است.

این در دراز مدت به صلاح هیچکس نمی باشد و باید مراقب بوده و آگاه به اعمال و رفتارهایمان باشیم.

به شخص خاصی اشاره نمی کنم، اما بنظر خودم هر بحثی باید منطق و استدلال خاص خود را داشته باشد. درست است که بحثهای ماورایی را نمی توان با منطق و استدلالهای فیزیکی پیش برد اما نمی توان به این بهانه به هرج و مرج دامن زد و هر ایده ای را زیر سوال برد و ذهن خوانندگان و کاربران سایت را بیش از پیش مشوش نمود.

با کسب اجازه( و عرض پوزش) از عزیزانی که گفته های آنها را نقل قول نموده ام، چند مثال می زنم:

حالا از کجا اینقدر مطمئنید که این پیامها از طرف فرشته گان هست!

خب دوست عزیز این یک نظریه است که در بسیاری موارد مورد بحث و بررسی صاحبنظران قرار گرفته است، منهم سوالم این است که حالا شما چه اصراری دارید که آنها را اجنه و شیاطین بنامید؟ اگرهم نمی دانید چیستند حداقل این است که چیز بدی به نظر نمی آیند.چرا باید ذهن خواننده را سردرگم و مشوش نماییم؟ و مهمتر از همه اینکه اگر خود در این مورد نظری دارید بفرمایید!

این خنده دار است که کسی که خالق گل ها و زیبایی هاست ویروس اچ آی وی یا ایدز خلق کند

آیا حیوانات درنده را خدا خلق ننموده است؟ آیا بسیاری پدیده های طبیعی مانند زلزله، سیل، طوفان، ماه گرفتگی و خورشید گرفتگی را خداوند یکتا خلق ننموده است؟ قبول کنید که خداوند بدی و زشتی نمی آفریند و این فقط ذهن ماست که همه چیز را به دلخواه خود تفسیر می کند. در هر چیزی که اتفاق می افتد خیری نهفته است.

گناه های بی شمار انسان ها دروازه های عرش پروردگار را بسته است اکنون جنیان و شیاطین بین ما رفت و امد دارند

خب پس اگر اینطور هست فاتحه همه ما خوانده شده است و امیدی نیست! ما که نمی توانیم گناههای بیشمار همه انسانها را پاک کنیم و از آنها جلوگیری کنیم! لذا عرض تسلیت به خودم و همگی دوستان سایت که شدیم خسر الدنیا والاخره!!

گزارشهایی که در هیپنوتیزم در رابطه با زندگیهای گذشته داده میشه نادرست هستند

خب شما چه دلیل علمی یا ماورایی برای این گفته خود دارید که اینقدر محکم و قاطع می فرمایید اینها نادرست هستید؟ سوابق تحقیقاتی و علمی و ماورایی شما در این مورد چقدر است و آیا از تهیه کنندگان این گزارشات بیشتر است؟(طبق یک اصل قدیمی ارزیابی کننده باید حداقل یک گام از ارزیابی شونده جلوتر باشد)

خدا پولو خلق نکرده تا براش فرشته ای هم قرار بده. پول از ابداعات شیطان برای انسانهاست

خب پس چرا هیچ یک از پیامبران و پیشوایان دینی این ابداع شیطان را از بین نبرده یا حداقل تحریم نکردند و حتی خود نیز از آن استفاده نموده اند؟ نعوذ بالله آیا آنها هم همکار شیطان بوده اند؟؟

تعجب آورتر این است که هیچ مرجع و استدلال محکمی پشت این عبارات وجود ندارد. البته کتب بسیار معدودی وجود دارد که در آنها به اینگونه فرضیه ها پرداخته شده است اما نویسندگان آنها نیز هرگز بر صحت گفته هایشان اصراری ننموده اند و آنرا چیزی بیش از یک فرضیه یا الهام شخصی نخوانده اند.

بهر حال همه عزیزانی که در سایت وقت گذاشته و مطالبی را تهیه می کنند محترم بوده و زحمات آنها قابل قدردانی است؛ اما نباید انکار نمود که کسانی که فقط منتظر یک تاپیک جدید هستند که به مخالفت با موضوع آن برخاسته و بهر حال چیزی گفته باشند، به خطا می روند و دیگران را نیز به خطا می اندازند.

امید است که همه در جستجوی حقیقت به یاری او راه خود را یافته و به آن راهنمایی گردیم، چرا که یابندگان راه را با گمگشتگان سخنی نیست!

این مدعیان در طلبش بیخبرانند

کآنرا که خبر شد خبری باز نیامد

17 people like this

سلام دوستان

بنده هم چند روزی است که وارد این سایت شدم ..

با خوندن مطالب سایت واقعا جذب سایت شدم و علاقه مندم که اطلاعات بیشتری در خصوص ماورا و متافیزیک و عرفان کسب کنم

در این زمینه هم حقیقتا چیزی از خودم ندارم تنها با مطالعه چند کتاب و منابع اینترنتی به این موضوعات علاقمند شدم و تواناییه راهنمایی یا آموزش در این موارد رو ندارم ..

خواهشا اگر موضوعی رو مطرح میکنید اون موضوع رو ازپایه مطرح کنید تا افرادی که مانند من آشناییه زیادی با موضوعات ندارن بهتر بتونن استفاده کنند

از مدیر سایت هم تقاضا میکنم که فونت پیش فرض مطالب رو به Tahoma تغییر بدند با این فونتی که هست یکم اذیت کننده اس

با تشکر :(

7 people like this

سلام دوستان

بنده هم چند روزی است که وارد این سایت شدم ..

با خوندن مطالب سایت واقعا جذب سایت شدم و علاقه مندم که اطلاعات بیشتری در خصوص ماورا و متافیزیک و عرفان کسب کنم

در این زمینه هم حقیقتا چیزی از خودم ندارم تنها با مطالعه چند کتاب و منابع اینترنتی به این موضوعات علاقمند شدم و تواناییه راهنمایی یا آموزش در این موارد رو ندارم ..

خواهشا اگر موضوعی رو مطرح میکنید اون موضوع رو ازپایه مطرح کنید تا افرادی که مانند من آشناییه زیادی با موضوعات ندارن بهتر بتونن استفاده کنند

از مدیر سایت هم تقاضا میکنم که فونت پیش فرض مطالب رو به Tahoma تغییر بدند با این فونتی که هست یکم اذیت کننده اس

با تشکر :(

دوست عزیزم سلام

در مورد مطرح نمودن مطالب از پایه باید بگویم که به دنیال ایجاد تاپیکهای مناسب هستیم اما به دلیل اینکه اغلب دوستان از کاربران پیشرفته هستند، با فرض اینکه همگی با مطالب پایه آشنا هستند، تاپیکهای ایجاد شده توسط آنها نیز از پایه مطرح نمی شود. البته اگر در موردی نیاز به راهنمایی دارید می توانید مطالب خود را مطرح نمایید تا در حد امکان به شما راهنمایی ارائه گردد.

و اما در مورد فونت پیش فرض مطالب، این فونت Tahoma است و بقولی اسنادش هم موجوده!

10 people like this

سلام.با عرض پوزش بنده یک انتقاد از قسمت کلمات قصار سایت دارم.اولا اینکه اون قسمت باید میشد گزین گویه ها ، یا جملات قصار نه کلمات قصار و ثانیا اینکه بهتره جملاتی در اون قسمت قرار داده بشه که بدون استثنا گوینده یا نویسنده آنها معلوم و مشخص است.در این سایت که دم از بالا بردن بار آموزشی مطالب و علمی بودن آنها میزند و حساسیت بسزایی در این زمینه دارید ،بهتر است مطالب هم با رفرنس و بطور علمی قرار داده شوند.سپاس از سایت خوب و اساتید بزرگوار این سایت :)

3 people like this

سلام.با عرض پوزش بنده یک انتقاد از قسمت کلمات قصار سایت دارم.اولا اینکه اون قسمت باید میشد گزین گویه ها ، یا جملات قصار نه کلمات قصار و ثانیا اینکه بهتره جملاتی در اون قسمت قرار داده بشه که بدون استثنا گوینده یا نویسنده آنها معلوم و مشخص است.در این سایت که دم از بالا بردن بار آموزشی مطالب و علمی بودن آنها میزند و حساسیت بسزایی در این زمینه دارید ،بهتر است مطالب هم با رفرنس و بطور علمی قرار داده شوند.سپاس از سایت خوب و اساتید بزرگوار این سایت :)

خوب اگر نویسنده آن مشخص نباشد چه اتفاقی می افتد؟

دوست عزیزم سلام

از انتقادات بجای شما ممنونم. البته باید بگویم که هیچ چیز و هیچ کس جز او کامل نیست و این سایت هم مشمول این قانون می باشد. خوشحالم که به سایت خود لطف دارید و آنرا هر چه بهتر و کاملتر می خواهید.

"کلمات قصار" عنوانی بوده که به صورت پیش فرض در این نرم افزار قرار داده شده بود و قابل تغییر است، به مدیریت سایت اطلاع داده خواهد شد و در اسرع وقت این تغییر انجام خواهد گرفت.

در ثانی همه کاربران به این بخش دسترسی دارند اما جملات پس از تایید مدیران منتشر می شود. در برخی موارد هم دوستانی که جملات را قرار می دهند نام گوینده یا نویسنده را بخاطر ندارند، لذا ترجیح در این است که عزیزان سایت فقط به این دلیل که گوینده یا نویسنده مشخص نیست، از این جملات زیبا محروم نشوند. بعبارتی دیگر، به نظر بنده به اصل سخن و پیام آن باید توجه نماییم، نه به گوینده آن!

باز هم از توجه و لطفی که به سایت خود دارید تشکر می کنم. این سایت متعلق به شما و همه کاربران عزیز است و با وجود شما دوستان عزیز است که شکوفا شده و به حیات خود ادامه می دهد.امیدوارم همچنان شما را در سایت فعال و پویا ببینیم.

7 people like this

سلام

با توجه به اینکه در اکثر فروم ها اخرین ارسالها در بالای صفحه نمایش داده میشه پیشنهاد میدم اینجا هم اخرین ارسالها به جای چت باکس باشه تا کاربرا راحت تر باشن

2 people like this

سلام علی جان ، ممنون از پیشنهاد شما ، خب با این تفاسیر که مشکلات بیشتر میشه ، ما فقط در هنگام مراجعه اولمون به سایت با بخش اخرین ارسال ها نیازمندیم . از طرفی اگر جدول به اون بزرگی بالا بیاد ظاهر سایت رو به کلی تغییر میده . استفاده از چت باکس و مشاهده تالارها دارای اهمیت بیشتری هستند.

6 people like this

دوستان و همراهان گرامی، سلام و درود بر شما

به گذشته نه چندان دوری باز می گردیم که در کنار یکدیگر در سایت سپنتا بودیم، تا این که سایت بسته شد و همه به این فکر که کجا دوباره گرد هم جمع شویم. یکی از ما پایگاه فعلی را علیرغم همه مشکلات به بهترین شکل بنا نهاد و همگی دوباره گرد هم آمدیم.

اکنون بیش از 2 سال است که در کنار هم در سایت هستیم. خاطرات زیبای بسیاری از آن داریم و هر کدام از ما به فراخور خود از آن بهره برده ایم و در کنار یکدیگر روزگار گذرانده ایم.

همانطور که چندی پیش همگی شاهد بودیم سایت مدتی معلق گردید و دلیل آن پرداخت نشدن هزینه های مربوطه در زمان مقرر بود. اکنون سایت به صورت موقت و مشروط به پرداخت هزینه ها بالا آمده و فقط یک هفته تا پایان مهلت مقرر زمان باقی است.

این سایت متعلق به همه ما می باشد و همگی به سهم خود برای حفظ و نگهداری آن مسئولیم. از این رو از همگی دوستان دعوت می گردد که در این امر مشارکت نموده و برای نگهداشتن سایت هر آن چه که از دستشان می آید دریغ ننمایند.

این شما؛ و این گوی و این میدان!

شماره کارت: 6104337247871179 بانک ملت بنام علیرضا همتی

یا حق

2 people like this

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...