Welcome to اولیاء

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

خوابم!بیدارم نکن

تبادل نظر در مورد بهینه سازی سایت

به نام خدا

با سلام خدمت مدیران عزیز

تقاضایی داشتم می خواستم از عزیزان در خواست کنم لطف کنن کاهش حجم انجمن رو با ساخت پوسته ای ساده برای کاربرانی که

از اینترنت کم سرعت استفاده می کنند در نظر بگیرند

آرزومند بهترین آرزوها برای شما

3 people like this

دوست عزیزم سلام

از توجه شما ممنونم.

این سایت با یکی از بهترین پلتفورمهای موجود ایجاد گردیده است و به نسبت امکاناتی که دارد، آنقدرها هم سنگین نیست!

راستش را بخواهید دیگر دوره اینترنتهای ذغالی و دایال آپ سر آمده و الان اینترنت پر سرعت در دورافتاده ترین نقاط کشور نیز موجود است.

البته دو پوسته دیگر برای سایت موجود است که می توانید در پایین سایت آنها را یافته و استفاده کنید. یکی از آنها برای موبایل و دیگری برای سرعتهای پایین می باشد.

در ضمن خود بهتر می دانید که بهتر است حتی الامکان از کلمات و جملات مثبت استفاده نماییم. برای همین هم با اجازه همه دوستان نام این تاپیک را از "بجث در مورد مشکلات انجمن" به "تبادل نظر در مورد بهینه سازی سایت" تغییر دادم.

با آرزوی بهترینها برای همه شما دوستان عزیزم

6 people like this

با سلام

متاسفانه سایت با فیلترشکن بالا نمیاد حتما باید ساکس رو قطع کنیم بعد سایت رو باز کنیم

دوم اینکه وقتی روی دکمه پسندیدم کلیک میکنم اتفاق خاصی نمیفته، ایا استفاده از این گزینه محدودیت خاصی دارد؟

سوم اینکه، دلارهای خود را با نرخ بانکی به فروش می رسانم اگر خریدار واقعی پیدا شد لطفا پیام دهید :)

@};-

2 people like this

سلام به همه دوستان مخصوصا مدیران زحمتکش انجمن @};-

یک پیشنهاد داشتم ، اگر مدیران محترم لطف کنند و برای آپلود فایل ها ، پسوند های RAR , Z01 , Z02 , Z03 را اضافه کنند خیلی ممنون میشم :D

چون محدودیت حجمی سایت اجازه آپلود فایل های بیش از 8 مگا بایت را نمیدهد مجبور به تکه تکه کردن فایل میشویم و این کار فقط با پسوند های RAR و ZIP امکان پذیر است .

ممنون :)

8 people like this

سلام به همگی

من یه پیشنهادی داشتم

جناب نیروانا و استاد همتی عزیز بنظر من خیلی خوب میشه که برای هر تالار مدیر مشخصی قرار بدین.

مثلا برای تالار ریکی استاد آرش یا هر کی رو که در این زمینه واقعا استاد هستن رو انتخاب کنین

اینطوری خیلی بهتره و هرکی هر سوالی رو بپرسه دیگه منتظر نمی مونه تا استاد همتی بیان و جوابش رو بگیره

و اینطوری سایت خیلی پویاتر میشه.

هر مدیر مسئول سوال ها و آموزش های همون تالار باشه

9 people like this

درود بر مدیران گرامی

متاسفانه چت باکس از کار افتاده، لطفا در صورت امکان مجدد چت باکس را راه اندازی نمایید

با تشکر

1 person likes this

درود بر شما دوست خوبم:

گفتگوی زنده مشکلی ندارد ،لطفاً از سربرگ مخصوص آن استفاده نمایید.

با سپاس از توجه شما

2 people like this

با سلام

متاسفانه فایل های آپلود شده در بخش دانلود در دسترس نیستند...

همچنین اگر امکان دارد گفت و گوی زنده را همانند سابق در صفحه اول قرار دهید تا دسترسی به آن راحت تر باشد

با سپاس بیکران

6 people like this

سلام.

منم از مدیریت محترم خواهش میکنم در صورت امکان سایت رو بصورت اولش در بیارن :)

و قسمت گفتگوی زنده رو در صفحه اول قرار بدن.

با تشکر

3 people like this

دوستان عزیزم سلام

چندی پیش به دلیل یک مشکل، سایت کاملا از دسترس خارج شد و دچار مشکل جدی شد.

به خاطر اینکه کاربران معطل نمانند فقط در ابتدای کار قسمت اصلی یا هسته آن برگردانده شده و در ادامه به زودی ماژولهایی از قبیل دانلود و غیره هم باز خواهند گشت.

در ضمن پاسخ به برخی سوالات:

1- دلارهای شما محفوظ است نگران نباشید!

2- بخش دانلود هم بزودی برگردانده خواهد شد.

3- محدودیت 8 مگابایت برای آپلود فایلها هم توسط هاستینگ سایت و به خاطر ملاحظات امنیتی در نظر گرفته شده و قابل تغییر نمی باشد.

4- بزودی شاهد سایت بهتری خواهید بود و فقط اندکی زمان لازم است لطفا با همین امکانات موجود سر کنید تا همه چیز درست شود.

با آرزوی بهترینها برای همه شما دوستان عزیزم

11 people like this

سلام و درود

قرار دادن بخشی به عنوان نظر سنجی که البته در آن کاربران بتوانند نظر خواهی کنند نیز بسیار مفید خواهد بود.

یعضی از فایل ها و لینک هایی که درسایت گذاشته شده متاسفانه خارج از دسترس هست

خواهشا دوستانی که این فایل ها رو دارند اگر براشون مقدوره به اشتراک بگذارند

باتشکر

2 people like this

سلام و درود

البته اگر این فابل ها و لینک هارا معرفی بکنید دوستان بهتر میتونن کمکتون کنند

2 people like this

با سلام

جناب مهرداد اگر یه سر به پست هام بزنید می بینید که درهر تاپیکی که مشکلی بوده اون رو اعلام کردم .

با تشکر

به نام او که نامش نامی نام هاست .

من قصد ندارم نه از مدیران دفاع کنم نه از کاربران اما به یه سری موارد توجه کنید

در بحث متافیزیک محدودیت هایی هست به نام

گر دانستی سکوت کن ، انجا که هادی خواست صحبت کن ، غیر کنی شکنی عادت این راز را ، نه انان خواهند و نه او پس مهر کن

بعدش هم دوستان من از مدیریت گله نکنید چون اون ها دوست دارند خدمت کنند اما خدمت وقتی خوبه که در خدمت عزیزانشان هم باشند(خانواده و مسئولیت هاشون)

بعضی از سوال ها رو هم من نگاه کردم نمیگم سطحی هستن اما میشه با جستجو در نوشته ها اون جواب ها رو پیدا کرد یا با مطالعه

بعدش هم قرار نیست هر چی ندونستید بخواهید حتما مدیران جوابگو باشند ، نمیگم چشم بصیرت و شهود دارن اما شاید اون لحظه به نظرشون بهتر شاهد فعالیت دیگران باشند

که کاربران در چه سطحی هستند

( یک خاطره

روزی استادی کتابی لطف کرده اند به بنده دادند به نام سیر و طیر از ملک تا ملکوت ^^ نجم الدین رازی ^^ توی مبحث بازگشت روح به قالب یک نکته بود

رسول خدا ص فرمود :افریدن هر یک تان چنین بُوَد که چهل روز به گونه ی نطفه در رحم مادر بماند سپس عقله شود و چهل روز بماند سپس مضغه شود چهل روز بماند

سپس خدای متعال ان فرشته را فرستد با چهار کلمه و گوید : بنویس رزق و عمل و اجل اش را چه شقی و چه سعید باشد ، فرشته رزق و عمل و اجل اش را نویسد

چه شقی و چه سعید باشد ! سپس در او روح دمد و فردی از شما عمل اهل جنت کند تا انجا که با بهشت ذرعی فاصله نداشته باشد ، لیک نامه ی اعمال اش به عمل

اهل دوزخ پایان یابد و دوزخی شود ! و فردی از شما عمل اهل دوزخ کند تا انجا که ذرعی با دوزخ بیش فاصله نداشته باشد . لیک نامه ی اعمالش به عمل اهل بهشت پایان یاد

و بهشتی شود !(کتاب القدر حدیث 2643 و کتاب بدء الخلق : حدیث 3208) من فقط 7 روز توی این پاراگراف گیر کردم به استاد حاضر هم می گفتم می گفت خوب داره در مورد تولد میگه

منم می گفتم استاد باشه تولد چه ربطی داشت به اخر توصیه نامه یه شب داشتم بیرون قلیان می کشیدم به یه مورچه نگاه می کردم 3 بار یه دانه رو بلند کرد افتاد از دهنش بار چهارم

دوره دانه چرخید و چهار بار سعی کرد دانه رو از یه طرف بگیره اخرش دانه رو برداشت رفت همون شب توی خواب برعکس این چیزی رو که دیده بودم دیدم دانه رو ول کرد رفت

رفتم به استادم با خوشحالی گفتم این جریانش گفت خوشحال نباش ناراحت باش که فهمیدی بارت سنگین تر شد

)

بعضی چیز ها رو باید خودتون پیدا کنید

در مورد فعالیت مدیران هم باید گفت این مشکل همه جا هست نمی دونم چرا اما تا حالا بالای هزار بار تجربه کردم یکدفعه فعالیت مدیران کم میشه

حالا نمی دونم چی هست خسته میشن ، دلخور میشن دلسرد میشن می خوان چی رو درک کنن دیگه اون با خودشون و خدای خودشون

شما دوستان سعی کنید یه کم سعی کنید تا مدیران هم دلگرم بشوند برای نوشتن

من خیلی دوست داشتم اینجا خیلی فعالیت کنم اما

ای بسا کس رفته تا شام و عراق

او ندیده هیچ جز کفر و نفاق

چون نداری مدرکی ،جز رنگ و بو

جملۀ اقلیمها را گو بجو

گاو در بغداد آید ناگهان

بگذرد او زین سران تا آن سران

از همۀ عیش و خوشیها و مزه

او نبیند جز که قشر خربزه

کَه بود افتاده در ره یا حشیش

لایق سیران گاوی یا خریش

خشک بر میخ طبیعت چون قدید

بستۀ اسباب جانش لا یزید

وآن فضای خرق اسباب و علل

هست، ارض الله، ای صدر جهان

هر زمان مبدل شود چون نقش جان

نو به نو بیند جهانی در عیان

آرزومند بهترین ارزوها برای شما

3 people like this

به نام خدا

صرفا جهت اطلاع : بخش وبلاگ قسمت ارسال مطلب دچار مشکل البته دیگه بقیه رو نمی دونم خواستم اطلاع بدم

موفق پیروز باشید

1 person likes this

سلام به همه عزیزان

شمشال عزیز

فروم تا چند روز آینده انشاءا... به لطف الهی شکل تازه ایی به خود خواهد گرفت و در روز های آتی شکل جدیدی از فروم و تالار ها و روند حرکتی فروم رو خواهید دید که این روند مراحل پایانی خود را سپری میکند و انشاءا... به اذن الهی با اتمام این روند پالایشی ، شاهد روند حرکتی رو به جلو خواهیم بود ، باشد که خداوند از همگی ما شاد و راضی باشند و ما در پیشگاهشان رستگار .

نور الهی روشنگر راهتان باد

5 people like this

به نام خدا

با سلام و عرض ادب و احترام و ارادت و هزار تا چیز دیگه در کل مخلصیم (ههههههههه کمه تا باز بگم )

ایا امکانش هست در انجمن تالاری با موضوعیت خوراک ایجاد بشه مثلا اشپزخانه اولیاء(انجمن خورشید خاوری قبلا یه تالاری

مثل این داشت این اسم واسم جالب بود گفتم) یا هر عنوان دیگه چون همون طور کهاطلاع دارین بحث خوراک در انرژی

سهم بسزایی داره و می شه مطالب خوبی رو گرداوری کرد

ارزومند بهترین ارزوها برای شما

با سلام و تشکر از زحمات تک تک افرادی که برای این سایت پر برکت ، انرژی به خرج میدن و زحمت میکشن . میخواستم بپرسم و تقاضا کنم اگر امکانش هست ، یه تقویم ایرانی در گوشه ای از صفحه ی اصلی ورود به سایت تعبیه بشه . این عمل به کسانی که از ایران دور هستن و هر روز این سایت رو باز میکنن ، برای به روز بودن کمک زیادی میکنه . ممنون از توجهتون .

در پناه حق

جویا

4 people like this

سلام. با نظر شما کاملا موافق هستم و وجود تقویم برای سایت بسیار لازم هست.

طراحی سایت

On 3/31/2014 at 18:34, jooya said:

با سلام و تشکر از زحمات تک تک افرادی که برای این سایت پر برکت ، انرژی به خرج میدن و زحمت میکشن . میخواستم بپرسم و تقاضا کنم اگر امکانش هست ، یه تقویم ایرانی در گوشه ای از صفحه ی اصلی ورود به سایت تعبیه بشه . این عمل به کسانی که از ایران دور هستن و هر روز این سایت رو باز میکنن ، برای به روز بودن کمک زیادی میکنه . ممنون از توجهتون .

در پناه حق

جویا

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...