Welcome to اولیاء

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

علیرضا همتی

هشدار به نویسندگان مطالب کم ارزش و کپی شده

دوستان عزیزم سلام

ما بدین در نه پی حشمت و جاه آمده ایم!

همانگونه که خود بهتر می دانید در این سایت بنا را بر کیفیت گذاشته ایم و نه کمیت!

تعداد اعضای این سایت نسبت به سایتهای مشابه شاید خیلی کمتر باشد، همینطور تعداد پستها و تاپیکها.

این را خود نیز خوب می دانیم و هرگز به دنبال اینها نبوده و نیستیم.

روش ازدیاد ترافیک و کاربر در سایت را هم اگر بیشتر از مدیران آن سایتهای مشابه ندانیم، کمتر نیز نمی دانیم و دانش این کار را هم در حد بسیار بالایی داریم. بعنوان مثالی کوچک کافیست در چند وبلاگ و ایمیل و ... آدرس سایت پخش شود تا در زمانی کوتاه هزاران کاربر وارد سایت شوند. کافیست یک جایزه بسیار ناچیز در حد یک سی دی برای کاربران در نظر گرفته شود تا همه به سوی سایت هجوم آورده و ترافیک آنرا تا سر حد ممکن اشباع نمایند!

برای رسیدن به این گونه اهداف منابع مالی، اعتباری، موقعیتی، فنی و تخصصی کمتری هم از سایتهای دیگر نداریم. اما هدف هرگز این نبوده و نیست و نخواهد بود، و در خانه اگر کس است یک حرف بس است.

قبلا هم عزیزانی بودند که آمدند و با نوشتن مطالب کم ارزش و کپی شده به صورت فله ای! دم از تکثیر حقایق و پخش نمودن نور الهی زدند، که پس از تذکرات بجایی که داده شد خاطرشان مکدر شده و به تخریب دیگران پرداختند.در نهایت وقتی نفس خود را ارضا نشده دیدند دلخور شده و سایت را رها نمودند. البته همانطور که ذکر شد هرگز کیفیت فدای کمیت و تعداد کاربر و پست بیشتر نخواهد شد.

شاید این برای سایت معضلی به حساب آید و برخی عزیزان دم از نقض آزادی بیان بزنند؛ اما واقعیت این است که آزادی هر شخص تا زمانی محترم است که در آزادی دیگران خللی ایجاد ننموده و همچنین سایت را از اهداف اصلی خود دور ننماید.

علیرغم تذکراتی که بارها و بارها داده شده، متاسفانه باز شاهد این پدیده ناشایست و مخرب هستیم و ظاهرا اخطارها چندان جدی گرفته نشده است!

لذا به همه عزیزانی که اینگونه پستها را در سایت قرار داده اند 48 ساعت فرصت داده می شود که نسبت به ویرایش یا حذف مطالب فوق الذکر اقدام نمایند. بدیهی است که پس از این مدت مدیریت سایت با موارد فوق برخورد قاطع انجام خواهد داد و جای هیچ گونه گله و شکایتی نخواهد بود.

لذا برای آخرین بار موارد جهت اطلاع دوستانی که اظهار بی اطلاعی نموده اند، یادآوری می گردد:

1- قرار دادن هر گونه مطلب نامربوط به موضوعات سایت به کلی ممنوع است

2- قرار دادن مطالب کپی شده از سایتهای دیگر اکیدا ممنوع است

3- توهین به سایر کاربران، ادیان و عقاید ممنوع بوده و منجر به تنبیه فرد خاطی خواهد گردید. تشخیص این امر با مدیر سایت است.

4- قرار دادن هر گونه آموزش غیر علمی، مبتنی بر طلسمات و خرافات و یا غیر منطبق بر آموزه های دینی ممنوع بوده و مسئولیت عواقب ناشی از آن مستقیما بر عهده نویسنده می باشد

امیدوارم با رعایت نکات بالا به سوی هر چه بهتر شدن سایت و همچنین خودمان حرکت نماییم.

با آرزوی بهترینها برای همه شما دوستان عزیزم

16 people like this

بسم الله نور

درود دوستان و بزرگواران عزیز

متاسفانه تعداد تاپیک ها از تعداد پستها پیشی گرفته

و این مساله اندکی نگران کننده هست

امیدوارم دوستان در تاپیک ها شرکت کنند

اکثر تاپیک ها یا خالی اند یا در حد چند پست

و عملا باعث سر در گمی افراد میشه

و میلی برای شرکت در تاپیک ها باقی نمیمونه

به نظرم باید سعی کنیم که تاپیک ها اجمالی تر باشه

از مثال زدن خودداری میکنم

(*)

در پناه خدا

9 people like this

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خدا

سلام حق جو من رو یاد ایران پرست می اندازی با این طرز بیان مخصوصا جان ، انشالله خوش باشین

ولی واقعا لازم هشدار بدین ؟ لازم مرزها رو مشخص کنید زمانی که هنوز انجمن پایه ای مشخص نداره

فعالیت عملی زیادی نداره ، تایپیک تخصصی نداره ،

عادت مردمان این است تا سرگروه حرکتی نکند دیگران نیز حرکتی نکنند هنوز سرگروه ها یا مدیران برنامه

مشخص و منظم ندارن همه توی انجمن های ماورائی میگن می خوایم فلان برنامه رو اجرا کنیم و فلان و فیثار اما

هیچ وقت عملی نمیشه به دلیل این که حس همکاری کمتر هست در بین ما و بیشتر حس خود پنداری و غرور در میان

برخی وجود داره .

ببینیم این انجمن می تونه برنامه هاش رو عملی کنه یا مثل اکثر انجمن ها تا به بخش عملی می رسه محو میشه نمونش زیاد

خورشید خاوری ، مغان ، سپنتا ، انجمن ارواح ،ماوراء ، لوح محفوظ ، ستاره داوودی، وهاب ، لقمان البته قدیمی ، سایت ارواح ، گلشن راز ، و غیره ........

آرزومند بهترین ارزوها برای شما

3 people like this

بنام یکتای بی همتا

درود بر شما (*)

شما که خود بیشتر واقفید بر حقیقت امر در دنیای متافیزیک، بر سودجویان این راه و به تباهی کشیدن افراد مبتدی، بر آموزشهایی از راه ناصحیح و به نوعی اسیر نمودن روح و جان آنها....

دوست خوبم نه تنها حقیر بلکه هر یک از ما موظفیم که در صورت شناخت هر چند ذره ای ، خطرات جانبی را گوشزد نمائیم، چرا که علاوه بر خودمان، عزیزانمان نیز در خطر به دام افتادن این شیادان و سودجویان شرور هستند.

ترویج علم و آموخته ها امریست بسیار نکو، اگر که بحق باشد و به جا... اگر می گوئیم او، پس در همه حال با توکل بر آموخته هائی که او می آموزد به جانمان راضی خواهیم بود حقیت امر بر آن است که وجود هر چیز و هر کس بهانه است و استاد و آموزگار واقعی اوست...

در پناه حق

4 people like this

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خدا

سلام حق جو من رو یاد ایران پرست می اندازی با این طرز بیان مخصوصا جان ، انشالله خوش باشین

ولی واقعا لازم هشدار بدین ؟ لازم مرزها رو مشخص کنید زمانی که هنوز انجمن پایه ای مشخص نداره

عادت مردمان این است تا سرگروه حرکتی نکند دیگران نیز حرکتی نکنند هنوز سرگروه ها یا مدیران برنامه

مشخص و منظم ندارن همه توی انجمن های ماورائی میگن می خوایم فلان برنامه رو اجرا کنیم و فلان و فیثار اما

هیچ وقت عملی نمیشه به دلیل این که حس همکاری کمتر هست در بین ما و بیشتر حس خود پنداری و غرور در میان

برخی وجود داره .

ببینیم این انجمن می تونه برنامه هاش رو عملی کنه یا مثل اکثر انجمن ها تا به بخش عملی می رسه محو میشه نمونش زیاد

خورشید خاوری ، مغان ، سپنتا ، انجمن ارواح ،ماوراء ، لوح محفوظ ، ستاره داوودی، وهاب ، لقمان البته قدیمی ، سایت ارواح ، گلشن راز ، و غیره ........

دوست عزیزم سلام

در پاسخ باید بگویم که واقعا لازم بود هشدار داد، و البته این هشداری است که باید آنرا بسیار جدی گرفت!

مرزها مشخص است و فکر نکنم بعد از بارها تکرار نیازی به یادآوری مجدد آنها باشد. از اشخاصی که در اینگونه سایتها گرد هم می آیند انتظار می رود که حریمها را خود رعایت کنند تا اینکه برایشان حد و مرزی تعیین گردد. اما متاسفانه بخاطر عدم رعایت عده ای انگشت شمار دیگر لازم بود که هشدار داده شود.

پایه و اساس این سایت بر مبنای حرکت در زمینه ماورا و خودشناسی با رعایت کیفیت لازم بوده، هست و خواهد بود. این را هم ذکر کردم و نیازی به تکرار نیست. فراموش نکنیم که در سال 2012 به سر می بریم، عصری که آگاهی بشر به سطح بسیار بالایی رسیده و روحهای تشنه حقیقت به دنبال منابعی پرمحتوا می گردند که خود را سیراب سازند، نه به دنبال سرابی از خرافات و افکار کهنه و خاک خورده که روح تشنه بشر امروزی را به هیچ عنوان سیراب نخواهد نمود.

اما فعالیتهای علمی و تحقیقاتی کاربران را دستکم نگیرید. فقط وقتی این دستاوردها در سایت ارائه می گردد که سایت به بلوغ رسیده و کاربران اشتیاق خود را برای مطالب مهم و با ارزش( و نه مطالب کم ارزش و تکراری) نشان دهند، و نویسندگان مطالب کم ارزش و کپی شده خودبخود به حاشیه رانده شوند که در این سایت این اتفاق افتاده است.

این سایت شاید به ظاهر خیلی بزرگ نباشد و همانطور که خود نیز اذعان نمودم اصلا نیازی به بزرگ نمودن ظاهری سایت و تعداد کاربران و پستها و غیره نیست. بزرگی این سایت را با بزرگی افراد آن و اندیشه های برتر آنها باید سنجید که اگر بدینگونه با چشم بصیرت بنگرید دیگر سخن خود را در مورد بزرگ نبودن سایت تکرار نخواهید نمود و حرف خود را پس خواهید گرفت.

اینجا خوشبختانه هنوز شعاری داده نشده که به آن عمل نشده باشد. این سایت فقط چند ماه است که راه اندازی گردیده است؛ و بسیاری از کارها در پیش زمینه و خارج از سایت انجام می گیرد که سایت فقط نقش یک پایگاه را برای افراد بازی می کند و زمان مناسب که برسد، دستاوردهای زیادی است که در سایت قرار بگیرد. همچون روشهای ماورایی که قبل از هر چیز پالایش و پاکسازی جسمی و روحی را می طلبد؛ برای آماده سازی سایت باید پالایش اساسی در آن صورت گیرد تا حق کاربران فهیم و ارزنده سایت که اکثریت قریب به اتفاق آن را تشکیل می دهند ضایع نگردد و بتوان دستاوردهایی در خور آنها در سایت قرار داد.

و اما سخن در مورد دیگران گفتن بسیار آسان است، و خود را با دیدی انتقادی نگریستن بس مشکل! همیشه بهتر است که هر چیزی را از خود شروع نماییم و سعی در تخطئه و زیر سوال بردن دیگران ننماییم.

بجای اینکه گوشه ای بایستیم و "ببینیم" که آیا سایت به جایی می رسد یا نه، بهتر نیست آستینها را بالا زده و وارد گود شویم تا در این راستا کمکی نموده باشیم؟

البته منظور به هیچ عنوان اضافه نمودن پستهای فراوان در سایت نیست، شاید جایی کم کردن برخی پستهای کم ارزش و تکراری نیز نوعی کمک باشد.

این سایت متعلق به همه کاربران است و بدون کمک کاربران به هیچ جایی نخواهد رسید. هیچ کسی نمی تواند به تنهایی این بار را بر دوش بکشد و مشارکت فعال و موثر همه کاربران ضروری و مورد نیاز است.

امیدوارم که منظور را به خوبی رسانده باشم و دیگر نیازی به تکرار نباشد؛ چرا که عقربه ها به سرعت در حال گردش هستند و مهلت 48 ساعته به زودی به پایان خواهد رسید!

با آرزوی بهترینها برای همه شما دوستان عزیزم

9 people like this

بسم الله الرحمن الرحیم

به نام خدا

برخی وجود داره .

قدر مجموعه گل ،مرغ سحر داند و بس

که نه هر کو ورقی خواند معانی دانست!

با سلام به همه دوستان خوبم و دوست بزرگوارم جناب شمشال صوفی:

دوره کنار گود نشستن و فرمان دادن و یا منتظر این ماندن که شخصی مسیر رفته را برگردد و ما را هشیار نماید مدتهاست که تمام شده ،عادت اشتباه منتظر به فرمایش شما سرگروه بودن خیلی وقت است که منسوخ شده که همه اینها از روی بی اطلاعی و ناآگاهیست .

در این مکان گرد آمده ایم تا آنچه را که به لطف حق بر آن آگاه شده ایم با یکدیگر قسمت نماییم ،هرآنچه که هست که بر هیچ چیز داد شعار نداده ایم و هیچ نیازی به بزرگ کردن محفل دوستانه مان نداریم که خداوند خود بزرگ خواهد کرد جمعیتی را که بخواهد و غیر از این هم نخواهد بود.

در چنین مکانی که صحبت از عشق و دوستیست و آنچه که بنا شده "هرچه که هست" با مهر بوده و نیت هم تعالی روح و نه منم ،منم زدن های لاف گونه که به قول فروغ فرخزاد :این دگر من نیستم ،من نیستم ،حیف از آن عمری که با من زیستم !هرگز قصدمان برتری جویی نبوده و نیست ، سرگروهی وجود نداشته و جمع دوستانه پرمحبتی است که همگان آنچه که از خداند به ایشان عنایت شده در طبق اخلاص نهاده و با مهر تقدیم نموده اند ،خط مرزها بسیار روشن است مگر اینکه نخواهیم ببینیم که در اینصورت خفته هرگز بیدار نخواهد گشت!

انجمن مان چند ماهی است که راه اندازی شده و مکانیست برای تبادل اطلاعات دوستان و نه کپی برداری از سایت هایی دیگر که بعد از کپی کردن مطالبشان از آنها با عنوان محو شده نام می برید و این نهایت قدرناشناسی شما از انجمنی است که مطالبش را کپی کرده و از آن با نام منسوخ شده ذکر می کنید!

از خصلت غرور و خودپنداری عزیزان نام برده اید چیزی که عین قضاوت است و اگر شما دیده بصیرت به چنین صفاتی دارید آیا این صفات را از خود زدوده اید که چنین مطلبی را عنوان می نمایید؟

کاش به جای اینکه منتظرنتیجه کار این سایت باشید راه کار عملی برای رشد و بالیدن مطالب ارائه می دادید و گرنه داد سخن دادن و از زاویه به موضوع نگاه کردن بسیار آسان است ،تمام انجمن هایی که نام بردید نهایت تلاششان را در راه آگاه سازی انجام داده و اینگونه سخن گفتن از آنها از عدل و انصاف به دور است.

ما نیز به همراه دوستان خود آنچه را که خداوند عنایت فرموده و تا به حال لایق آن بوده ایم با دیگران سهیم میشویم و با توکل به او پیش می رویم ، اما در این راه سعی میکنیم تا امروزمان از دیروزمان بهتر باشد و آنچه را که خود تجربه کرده ایم و از آن آگاهی داریم به اشتراک نهیم ، نه اینکه مطلب را از جایی دیگر در این انجمن قرار دهیم و در پاسخ سوال دوستان بیان داریم که : بهتر است از اساتید کمک بگیرید!

در قسمتی از متن خود نوشته اید که آیا هشدار لازم است ؟باید عرض کنم که بله لازم است ، محیط این انجمن برای همه ما محترم بوده و هرگز اجازه نخواهیم داد که شخصی از راه نرسیده زحمت همه عزیزان را به باد فنا دهد و با مطالب کپی شده ای که حتی خود علم بر پاسخ آن را ندارد کاربران را دچار خطا نماید.

در پایان یک بار دیگر عنوان می نمایم که به تنهایی هیچ خشتی دیوار نشده و برای ادامه راه که همانا تعالی و رسیدن به سرمنزل مقصود است به همکاری و اشتراک تجارب همه عزیزان نیازمندیم تا به امید خدا این انجمن مکانی شود برای همه رهروان راه حق و حقیقت.

در پناه حق

9 people like this

به نام خدا

سلام خدمت دوست عزیز بنده نگفتم منسوخ شده اند گفته ام محو شده اند اگر منظور من رو منسوخ برداشت کرده اید ببخشید و اصلا هم این انجمن ها یادم نمیره

انجمن خورشید خاوری هم که مطالب قرار میدهم به جهت این هست که یک مطالب پرباری داره و دوما افراد ثبت نام نشده نمی تونند مطالب رو بخونند و فقط نزدیک 6

سال در این انجمن هستم، زمانی انقلابی شد در ان انجمن ولی ناگهان خاموش شد ، در ماوراء امید عزیز قرار شد شروع کنه کلا انجمن منحل شد ، در سپنتا قرار شد

کارگروه ایجاد بشه اون هم منحل شد ، در مغان قرار شد گروه های عملی ایجاد بشه تا حدی هم جلو رفت دوست گرانقدرم بیخیال شد و دیگه رایتی نموند مثل گرگ نقره ای که نموند

توی وهاب قرار بود باز کارگروه ایجاد بشه اون هم منحل شد ، انجمن ارواح اون همه پیشرفت کرد سر اخر دوست عزیزمون حمید خان به قول مدیران حقه باز قدیم لقمان کرد بخش علوم غریبه رو بست

و همه کاربرها پخش شدند اون هم یه کم موند و بعدش منحل شد ، انجمن ستاره داوودی و لوح محفوظ که یه انجمن خصوصی دعوت شده بود اون هم اول کار کارگروه ایجاد شد اون هم باز به خاطر

مسائل کوچک و نقد دیگران از یکدیگر مثل مشکل اواخر ماوراء اون ها هم منحل شدند من به این میگم محو نمیگم منسوخ چون تلاش کردند اما محو شدند واقعا ایست زدند

در مورد بحث رهبریت و مدیریت هیچ وقت منسوخ نمیشه

تا قوانین و انتظارات و جایگاه مشخص نباشه برنامه جامع ایجاد نمیشه

بنده در پس کوچه اولم شما بروید در کوچه اخر من هنوز توی فکر اجر خونه اولم

هر انچه در دولت وجود من است تهی از عیب و نقصان نیست اما انچه نیاز است اختیار است

در مورد امری که فرموده اید بنده اطلاع ندارم ، بزرگوار نخ و ریسمان دست شماست نه من

اگر پاسخ هیچ کاربری را نمیدهم اولا برای احترام است و دوما برای اینکه جایگاه کاربری من در حد کاربریم

قدر زر را زرشناس داند . من اطلاع ندارم و بارها هم گفتم چیزی بلد نیستم کسی هم سوالی بپرس مستقیما فقط

گفتم کاربران ارشد

در هر مکانی احترام خوب است حتی اگر بدانید که می دانید اما بزرگتران واجب ترند

در محضر استادی بودم دانستم که اشتباه می گوید اما هرگز نگفتم و انچه را هم که پرسیدند همان سخن گفتم تا روزی

استاد دانست گفت تو می دانستی چرا نگفتی گفتم شما استاد و من شاگرد ، شاگرد نمی اموزد به استاد خویش به جهت ادب

بزرگوار من راهنمائی بلد نیستم پس چرا دیگران را به سمت افراد اگاه دعوت نکنم تا خودم بخوام راهنمایی کنم حتی اگه درست باشه

صلاح خویش را خسروان دانند .

تعجب از یک چیز فقط دارم برای جزئیات شاه می شویم برای کلیات بیخیال

به هر حال امیدوارم روزگار خوش و خرمی داشته باشید

صبحتون هم بخیر

5 people like this

به نام خدا

به جای اینکه گوشه ای بایستیم و "ببینیم" که آیا سایت به جایی می رسد یا نه، بهتر نیست آستینها را بالا زده و وارد گود شویم تا در این راستا کمکی نموده باشیم؟

استاد عزیز و گرانقدر من تمایلی به ایستادن و دیدن ندارم اما متاسفانه تجربه بنده این بوده است هر چه کمتر در گود باشیم کمتر در معرض خطریم این نظر خودم هست و الان دیگه جز سوال و راهنمایی و کسب تجربه از دیگران

جرات بیان مطالب ندارم مطالبی هم اگر بیان کنم از کتب یا انجمن های دیگر است ان هم فقط به پاس احترام و اکثرا هم تلاش کرده ام مطالب گذشته خود را قرار دهم در هر جایی تا حد مقدور

ما شما رو پسندیدیم اما ظلم 20 نفر واسه یه نفر یه چیزی گفتیم

آرزومند بهترین ارزوها برای شما عزیزان

4 people like this

به نام خدا

به جای اینکه گوشه ای بایستیم و "ببینیم" که آیا سایت به جایی می رسد یا نه، بهتر نیست آستینها را بالا زده و وارد گود شویم تا در این راستا کمکی نموده باشیم؟

استاد عزیز و گرانقدر من تمایلی به ایستادن و دیدن ندارم اما متاسفانه تجربه بنده این بوده است هر چه کمتر در گود باشیم کمتر در معرض خطریم این نظر خودم هست و الان دیگه جز سوال و راهنمایی و کسب تجربه از دیگران

جرات بیان مطالب ندارم مطالبی هم اگر بیان کنم از کتب یا انجمن های دیگر است ان هم فقط به پاس احترام و اکثرا هم تلاش کرده ام مطالب گذشته خود را قرار دهم در هر جایی تا حد مقدور

ما شما رو پسندیدیم اما ظلم 20 نفر واسه یه نفر یه چیزی گفتیم

آرزومند بهترین ارزوها برای شما عزیزان

دوست عزیزم سلام

فرمایش شما در مورد اجتناب از خطرات را کاملا قبول دارم؛ هر چند خوانده ایم که بزرگان همیشه ساحل امن خود را رها کرده و به دریای طوفانی زده اند تا حقیقت را جویا شوند. ابراهیم ادهم از پادشاهی دست کشید، بایزید سلطنت را رها کرد و... بسیاری دیگر کنج عافیت خود را رها نموده و به استقبال خطر رفتند. در کتاب تذکره الاولیا بسیاری از آنها را می توان یافت و مثال زد، و سایت اولیا برپا شد که راه اولیای خدا را بر همگان نمایان سازد.

البته آنها واقعا انسانهای فوق طبیعی هستند و توقعی نیست که همگان پای در جای پای آنان گذارند.

بهر حال عافیت طلبی شاید چیز بدی به نظر نرسد و نمی خواهیم کسی را بخاطر تماشاچی بودن و کنار گود نشستن سرزنش کنیم.

اما در زمینه کیفیت آموزشها و تاپیکها همچنان بر سر مواضع پیشین بوده و هستیم و زمان به سرعت در حال گذر است!

به شما و همه عزیزان توصیه می گردد در این فرصت اندک تجدید نظری بر تاپیکهای خود داشته باشید و مواردی را که بهبود پذیر می باشند جرح و تعدیل نمایید.

شما این سایت را پسندیدید و با حضورتان جمع دوستانه ما را گرمتر نمودید، در این شکی نیست و جا دارد از شما تشکر کنم. اما در مورد فرمایش شما در مورد ظلم 20 نفر به یک نفر باید بگویم که اینطور نیست و اغلب اعضا دوستان سابق خود شما هستند که در انجمنهای ذکر شده سابق نیز حضور داشتند.

هر اقدامی که مدیریت سایت انجام می دهد برای خدمت هر چه بیشتر به اعضاست و نه ظلم و زورگویی. اگر موردی خلاف این دیده شده خواهشمندم ذکر فرمایید تا برطرف نماییم.

با تشکر از شما دوست عزیز

8 people like this

به نام خدا

سلام خدمت استاد همتی استاد عزیزم شرمنده طرز بیان بنده و انتقال پیام بنده خیلی ضعیف متاسفانه و هر چی رو میگم فرد مخاطب به دیده خودش می تونه تفسیر کنه

اما بزرگوارم منظورم از اینکه تجربه من اینه هر چه کمتر در گود باشم در خطرم برای نا آگاهی هست وقتی افراد بدونن می دونین انتظار دارن و وقتی بدونن تخصص دارین

ازتون درخواست دارن که اون موقع میشه رابطه یک نفر و اون موقع امکان داره مطالب جدید یاد نگیرید یا کاربر دیگه باهاتون راحت نباشه اما وقتی فکر کنن نمی دونین و

اون ها از شما اگاه تر هستن راحت بحث می کنن صحبت می کنن و اینطوری یه مزیت داره شما بدون هیچ تلاشی تجربه دیگران کسب کرده اید . در خاموشی رازها نهفته است

یه نمونه اون این بود روزی یه بنده خدائی هر چی می پرسید زود جوابش رو میدادم روانیش کرده بودم تا یه روز گفتم فلانی از من همه چیز رو گرفتن دونست مثلا عاجزم

از تجربیات و دانسته هاش می گفت که ناخوداگاه یه رازی رو بهم گفت که شاید 2 سال دنبال اون راز بودم اون هم اصلا نفهمید خودش که راز و کلید برای همین هم هست

که داخل گود بشو نیستیم و لطفا هم تعارف نکنید پهلوانان نمی میرند (*) شما پهلوانان هستین توی گود باشین ما فعلا پهلوان نیستیم بیایم توی گود بااجازه

ارزومند بهترین ارزوها برای شما

4 people like this

سلام و درود خدمت همه دوستان خوبم :

قبل از هرچیز قبولی طاعات و عبادات همگی بزرگواران را از خداوند مهربان خواهانم ، در ادامه نکاتی چند را خدمت دوستان مرور می نمایم :

متاسفانه علیرغم تذکراتی که بارها داشته ایم ، مدتی است که بعضی از دوستان اقدام به ارسال مطالبی نموده اند که کپی شده و یا با اهداف سایت منطبق نمی باشند؛ البته مسیرسایت کاملاً مشخص بوده و بر همگان مبرهن می باشد و واقعاً حیف است که این پایگاه معنوی با مطالبی که هیچ ربطی به اعتلای روحی و پیشرفت و کمال ندارد به حاشیه کشیده شده و یا تبدیل به مکانی برای گفتگو و کنایه های دوستان گردد ، موردی که جز ارضای نفس نخواهد داشت و این نیز تنها به هدر رفتن انرژی درونی افراد کمک می نماید و بس!

ماه مبارک رمضان ماه خودسازی و پاکسازی معنوی بوده وهمگان سعی برزدودن غبار از آئینه ی درون داریم تا جایی که تنها تصویر خداوند در این آیینه دیده شود و از اغیار خبری نباشد ،انشاالله تا پایان ماه مبارک نیز تمامی پست ها و مطالبی که مرتبط به اهداف عالیه ی" اولیاء " نمی باشد پاکسازی خواهد شد ، لذا از تمامی دوستانی که مطالب یاد شده را ارسال نموده اند خواهشمندم مطالب خود را ویرایش نموده و در پاکسازی سایت به ما کمک نمایند ، از توجه همگی دوستان سپاسگزارم .

در پناه حق

11 people like this

Guest
You are commenting as a guest. If you have an account, please sign in.
Reply to this topic...

×   You have pasted content with formatting.   Remove formatting

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Loading...